پایگاه خبری-تحلیلی ریواس جنوب (rivasjonoob.ir)/

مدیر عامل شرکت آب منطقه ای استان کهگیلویه و بویراحمد با صدور اطلاعیه ای مردم شریف استان را به حضور گسترده در راهپیمایی ۲۲ بهمن در چهلمین سالگرد انقلاب اسلامی دعوت کرد.

داوودی علی

در این اطلاعیه آمده : مردم متدین، ولایتمدار و انقلابی استان سلحشور و قهرمان کهگیلویه و بویراحمد امسال نیز مانند سال‌های گذشته با بصیرت بالای خود به ندای حضرت امام، رهبر انقلاب و شهدا لبیک خواهند گفت .

وی در ادامه افزود: قطعا مردم شریف استان در راهپیمایی ۲۲ بهمن امسال که مزین است به ایام فاطمیه، مشت محکمی به دهان دشمنان اسلام خواهند کوبید.
مهندس داودی ادامه داد: ۲۲ بهمن نماد مقاومت، اقتدار، پیروزی و پیشرفت مردمی است که در ۸ سال جنگ تحمیلی، جانانه از این مرز و بوم دفاع کردند لذا می بایست مسئولین همگام و همراه با مردم در این تجمع میلیونی حضور داشته باشند تا دشمنان بیش از پیش مایوس و ناامید شوند .

مدیر عامل شرکت آب منطقه ای استان در پایان گفت: از مردم ولایتمدار و شهیدپرور استان کهگیلویه و بویراحمد غیر از این انتظار نیست که همراه با سیل خروشان ملت، در مراسم عبادی-سیاسی راهپیمایی پرشکوه ۴۰ سالگی انقلاب اسلامی شرکت کرده و شاهد سرافکندگی و عصبانیت بیشتر استکبار جهانی و دشمنان انقلاب باشند.

انتهای پیام/ د