پایگاه خبری-تحلیلی ریواس جنوب (rivasjonoob.ir)/

معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار کهگیلویه و بویر احمد از تعطیلی مدارس شیفت صبح فردا در شهرستان های بویراحمد، دنا و روستاهای بخش دیشموک خبر داد.

به گزارش ریواس جنوب؛ ‌به نقل از ایسنا “عزیز فیلی” در نشست اضطراری ستاد مدیریت بحران استان، گفت: پلیس راهور نسبت به ساماندهی ورودی پلیس راه  گچساران_شیراز اقدام کرده تا از بروز هرگونه حادثه رانندگی جلوگیری شود.
وی با تاکید بر اینکه صدا و سیما و هواشناسی باید وضعیت هوا را به موقع اطلاع رسانی کنند، اظهار کرد: بخشداران از هرگونه اطلاع رسانی بدون هماهنگی با فرمانداران خودداری کنند.
وی افزود: مسئولان آموزش و پرورش، صدا و سیما و فرمانداران برای جلوگیری از سردرگمی مردم قبل از تشکیل جلسه مدیریت بحران از اطلاع رسانی در خصوص مدارس خودداری کرده و مردم تنها اخبار را از طریق صدا و سیما و رسانه های رسمی و مرجع پیگیری شوند.
فیلی با اشاره به وجود ترافیک در محور یاسوج- بابا میدان خواستار همکاری تمامی دستگاه های خدمات رسان با اداره کل حمل و نقل جاده ای شد و تصریح کرد: امروز بر اثر سقوط سنگ ۵۰ تنی برای ساعتی این محور مسدود شده بود که خوشبختانه هیچگونه خسارت جانی و مالی در پی نداشت و اکنون این مشکل رفع شد.
معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار کهگیلویه و بویراحمد از تعطیلی مدارس شهرستان های بویراحمد، دنا و روستاهای بخش دیشموک در هر سه مقطع در شیفت صبح فردا خبر داد و تصریح کرد: مدارس این مناطق در شیفت عصر فردا باز هستند.
وی عنوان کرد: به علت ریزش برف و باران فردا ادارات شهرستان بویراحمد با ۲ ساعت تاخیر شروع به کار می کنند.
فیلی اضافه کرد: برف روبی و نمک پاشی معابر شهری از سوی شهرداری ها انجام شود.
همچنین بر اساس پیگیری خبرنگار ریواس جنوب به نقل از روابط عمومی کمیسیون هماهنگی بانک های استان، ‌ستاد و شعب بانک ها در بویراحمد و دنا هم فردا با ٢ ساعت تاخیر آغاز به کار می کنند