پایگاه خبری-تحلیلی ریواس جنوب (rivasjonoob.ir)/

اهالی منطقه گلزار شهدا در مرکز استان کهگیلویه و بویراحمد می‌گویند که خیابان محل زندگی‌اشان در گلزار ۷ با مجوز شهرداری برای یک ساخت و ساز، مسدود شده و مشکلات زیادی برای آنان به وجود آمده است. 

به گزارش ریواس جنوب از یاسوج، محمد یکی از ساکنین خیابان گلزار ۷ در این شهر، با طرح مشکلش خواسته است تا این موضوع به گوش مسئولان شهرداری و شورای شهر رسانده شود.

او البته گفته است که چندین بار مشکلش را با مسئولان شهرداری یاسوج در میان گذاشته است ولی علی‌رغم آنکه پرونده این ساخت و ساز در کمیسیون ماده ۱۰۰ مطرح شده ولی هنوز نتیجه‌ای نگرفته است.

محمد گفته که امیدوار است با ورود شخص شهردار و اعضای شورای شهر به این مشکل اهالی خیابان گلزار، این پرونده بسته شود چرا که اگر نتیجه نگیریم راهی جز تحصن و تجمع نداریم.

در بخشی از نامه این شهروندان که به امضای تعداد زیادی از ساکنین این محله رسیده است، آمده؛

ما ساکنان گلزار ۷ هستیم که متاسفانه شهرداری بدون در نظر گرفتن طرح تفضیلی به یکی از همشهریان مجوز ساخت ساز در انتهای خیابان را داده که باعث مسدود شدن و یک طرف نمودن خیابان شده است لذا از اردیبهشت ماه سال جاری تا کنون به تمام ارگانهای دولتی و نظارتی مراجعه کردیم ولی جواب قابل قبولی نگرفته ایم و الان پرونده در کمیسیون ماده ۱۰۰شهرداری مطرح شده است لذا تقاضا مندیم از شما خبرنگاران عزیز جهت رضای خدا و احقاق حقوق از دست رفته ما این خبر را در سایت بگذارید.

به گزارش ریواس جنوب از یاسوج، هجیر افشون، مدیرکل دفتر فنی استانداری کهگیلویه و بویراحمد در همین زمینه گفته است، این شهروند به استانداری مراجعه کند تا پیگیر مشکل آن‌ها شویم.

او گفته است که اجازه هیچ تخلف و تضییح حقی را نمی‌دهیم و پیگیر نحوه رسیدگی به این پرونده در کمیسیون ماده ۱۰۰ شهرداری می‌شویم.

انتهای پیام/ک-ب