پایگاه خبری-تحلیلی ریواس جنوب (rivasjonoob.ir)/

رئیس شورای شهر مادوان بر نیاز حیاتی این شهر به ساخت یک بیمارستان تأکید کرد.

به گزارش ریواس جنوب به نقل از روابط عمومی شورای شهر مادوان، دومین نشست مجمع سلامت این شهر با هدف شناسایی ظرفیت‌ها و پیگیری زمینه ساخت و راه اندازی بیمارستان در شهر برگزار گردید.

حاتم پیام  در این نشست گفت: ساخت بیمارستان جامع بهداشتی و درمانی نیاز حیاتی شهر مادوان است چرا که این شهر، فاقد بیمارستان و مرکز جامع سلامت است.

رئیس شورای اسلامی شهر مادوان افزود: این نیاز در در راستای ارتقای سطح سلامت و کیفیت زندگی شهروندان مطرح می‌شود و موجب می‌شود که بار درمانی جمعیتی بالغ بر ۶۰ هزار نفر از دوش یاسوج برداشته شود.

وی گفت: مراکز درمانی شهر یاسوج پاسخگوی نیازهای آنان نیست و این افزایش تراکم بیمار در مراکز درمانی یاسوج سبب کاهش کیفیت درمانی به مردم می‌شود.

پیام تأکید کرد: مناسب‌ترین راهکار برای اینکه بتوانیم سطح سلامت شهروندان یاسوج و مادوان را ارتقا دهیم تا سریعتر به نیازهای بهداشتی آنها پاسخ داده شود ایجاد و ساخت بیمارستان جامع در شهر مادوان است.

رئیس شورای اسلامی شهر مادوان با بیان اینکه مردم این شهر و مناطق اطراف آن شایسته بهترین خدمات هستند، ادامه داد: انتظار ما از دانشگاه علوم پزشکی کهگیلویه و بویراحمد این است تا به کمک ظرفیت‌هایی چون مجمع خیرین سلامت و بخش خصوصی، پزشکان و همچنین منابع داخلی به زودی ساخت این بیمارستان ضروری را آغاز کند و به مطالبه به حق مردم این منطقه پاسخ مثبت دهند.

انتهای پیام/د