پایگاه خبری-تحلیلی ریواس جنوب (rivasjonoob.ir)/

رییس بیمارستان نمازی شیراز، محتوای خبر منتشر شده در فضای مجازی در خصوص محدودیت ارایه خدمات به بیماران غیر اورژانسی در این بیمارستان را تکذیب کرد.

به گزارش ریواس جنوب، به نقل از روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی شیراز، احمد حسین ‌ زاده با تاکید براینکه شهروندان باید اخبار صحیح را از مبادی رسمی دنبال کرده و به شایعات منتشر شده در فضای مجازی توجه نکنند، گفت: علی‌رغم تمام مشکلات، ارائه خدمات در بیمارستان نمازی با تلاش پرسنل ادامه دارد.

او افزود: با توجه به تحریم ‌ ها و ایجاد مشکلات مالی برای تمام سازمان‌ها، ادارات و نهادها، بیمارستان موقوفه نمازی نیز از این مهم مستثنی نیست، اما در این بیمارستان و علی‌رغم مشکلات مالی، تغییری در روند ارائه خدمات به هموطنان ایجاد نشده و همچنان با روند قبلی پذیرای بیماران اورژانسی و غیر اورژانسی در تمام بخش‌ها هستیم.

این مقام مسئول گفت: برنامه ریزی و تامین لوازم برای ارایه درمان‌های خاص و به روز، همیشه در دستور کار گروه‌های آموزشی و درمانی بیمارستان نمازی قرار دارد .

حسین ‌ زاده ادامه داد: در خصوص دریافت ‌های بیمه  ای که حجم اصلی منابع مالی بیمارستان را تشکیل می‌دهد، باید گفت که بیمه سلامت طی سال ۹۷، پرداخت‌های مناسبی داشته، اما مطالبات سال ۹۶ و ۹۷ بیمارستان از بیمه تامین اجتماعی محدویت ‌ های قابل توجهی در پرداخت های بیمارستان به کارکنان و پزشکان و شرکت های پشتیبان ایجاد کرده است.

رئیس بیمارستان نمازی شیراز ابراز امیدواری کرد که سازمان تامین اجتماعی در این خصوص چاره اندیشی کند و تاکید کرد که این موضوع هم خللی در ارائه خدمات به بیماران اورژانسی و غیراورژانسی در این مرکز درمانی ایجاد نکرده است.

انتهای پیام/ سولماز حسینی