پایگاه خبری-تحلیلی ریواس جنوب (rivasjonoob.ir)/

یک فصل پر فراز و نشیب فوتبال استان کهگیلویه و بویراحمد با افتخاری دلچسب برای تیم اتحاد طیبی قلعه رئیسی به پایان رسید.

به گزارش ریواس جنوب، تیم اتحاد قلعه‌رئیسی که از بازیکنان بومی در منطقه ای محروم استفاده می برد بعد از درخشش در بازی های خود به مقام نائب قهرمانی رسید تا به مسابقات جام حذفی کشور راه یابد.

جوانان طیبی قلعه رئیسی که حتی ورزشگاه ندارند و بازی های خانگی خود را در شهرهای دیگر برگزار می کنند، با تکیه بر توانایی های خود سالهاست در فوتبال استان میدرخشند، بازیکنان خوش تکنیک و باهوش این تیم بی شمارند و اگر قدر خود را بدانند و مسولان مربوطه نیز از آنها حمایت کنند، در لیگ های بالاتر خودنمایی خواهند کرد.
.
داود دانش طلب، سرپرست این تیم در گفت وگو با ریواس جنوب گفت:خواسته ی ما ازمسوولین آماده سازی ورزشگاه و حمایت مالی ومعنوی از تیم است.
وی افزود: در صورت فراهم کردن امکانات و دراختیار گذاشتن خوابگاه برای تیم قطعا نتایج درخشانی برای این تیم متصور است.

سرپرست تیم اتحاد طیبی قلعه رئیسی در پایان تاکید داشت :همه باهم دست به دست هم دهیم تانماینده استان کهگیلویه وبویراحمد،شهرستان کهگیلویه،بخش چاروسا،شهرقلعه ریسی،ایل بزرگ طیبی در مسابقات پیش رو باتمام قدرت حاضر شود ومنتظر هنر نمایی دوباره این جوانان جویای نام باشیم
به گزارش ریواس جنوب، در پایان مسابقات فوتبال لیگ استان کهگیلویه و بویراحمد تیم تام کهگیلویه به مقام قهرمانی رسید و تیم های اتحاد قلعه رئیسی و پرسپولیس دیشموک به مقام های دوم و سوم رسیدند.

و اما آمار کلی از لیگ برتر استان کهگیلویه و بویراحمد نشان می دهد که تیم اتحاد طیبی قلعه رئیسی، بهترین خط دفاع را نیز از آن خود کرده است.

✖تعدادتیم : ۱۰ تیم
✖تعداد هفته مسابقات :۱۸هفته
✖تعداد بازی :۹۰ بازی
✖ تعداد گل زده : ۲۴۰
✖میانگین گل درهربازی: ۲/۶۶

✳ بیشترین برد:
تام تامرادی کهگیلویه ( ۱۱بازی)
✳ کمترین برد :
شاهین لنده (۲بازی)
✳کمترین باخت :
تام تامرادی کهگیلویه (۰بازی)
✳بیشترین باخت :
شاهین لنده ( ۱۵ بازی)
✳ بیشترین گل زده :
پرسپوليس دیشموک (۳۵گل)
✳کمترین گل زده :
سادات دهدشت/شاهین لنده (۱۳گل)
✳کمترین گل خورده :
اتحاد قلعه رئیسی (۱۴گل)
✳بیشترین گل خورده :
شاهین لنده (۶۲گل)

T.me/football_kb

اتحاد طیبی

پرسپولیس دیشموک

تام کهگیلویه