پایگاه خبری-تحلیلی ریواس جنوب (rivasjonoob.ir)/

به اعتقاد برخی از فوتبال‌دوستان، «نوذر رودنیل» در جاهایی که بنا به تشخیص او حق سرخ‌پوشان پایتخت خورده می‌شود، برای مصاحبه با رسانه‌ها بسیار عجله دارد.
شاید همین رفتار این کارشناس گچسارانی دنیای داوری فوتبال باعث شده تا قضاوت سریع و اخیر او مبنی بر پنالتی بودن صحنه مشکوک روی مهدی ترابی در دیدار پرسپولیس و نساجی، باعث عصبانیت هوادران تیم مقابل شود.
منتقدان او می‌گویند نظرهای کارشناس داوری باید طوری باشد که مورد انتقاد بخشی از هواداران فوتبال نباشد.
نوذر رودنیل معمولا برای اظهار نظر در جاهایی که حق یکی از تیم های محبوب کشور خورده می شود برای مصاحبه با رسانه ها بسیار عجله دارد؛ گرچه برای سایر تیم ها هم هر از گاهی اظهار نظر می کند اما به موقع و در سایت خبری،برنامه و زمان مناسب خودش اما عجله او برای نظر دادن در مورد تیم پرسپولیس که گاها در حین بازی هم با مجری برنامه تماس می گیرد به صحت اظهار نظرهای او لطمه می زند.
در آخرین اظهار نظر وی که به گواه اکثر مردم تشخیص این صحنه ها بسیار سخت است گفت: در بازی نساجی و پرسپولیس خطا روی مهدی ترابی در محوطه جریمه نساجی پنالتی بود.

به گزارش ریواس جنوب با خبرنگار فارس در یاسوج، در خصوص داوری دیدار دو تیم پرسپولیس و نساجی مازندران از سری رقابت‌های لیگ برتر فوتبال کشور اظهار کرد: صحنه مهم بازی نساجی مازندران و پرسپولیس تهران مربوط به اتفاقی بود که در محوطه جریمه تیم نساجی رخ داد
کارشناس فوتبال کشور گفت: هر چند صحنه واضحی از این اتفاق در محوطه جریمه نساجی نداشتیم اما با دقت نظر روی این صحنه روی مهدی ترابی مهاجم تیم پرسپولیس خطای پنالتی صورت گرفته است.
وی گفت: کمک داور اضافی می‌توانست این صحنه را به خوبی تشخیص دهد