پایگاه خبری-تحلیلی ریواس جنوب (rivasjonoob.ir)/

امام جمعه قلعه ریسی در خطبه های هفته گذشته نماز جمعه این شهر انتقادات تندی را علیه یکی از مدیران کل داشته است.

حجت الاسلام صلواتی اگرچه نامی از این مدیرکل نداشته است اما از انتقادات مشخص بود که این مسوول، مدیرکل اداره راه و شهرسازی استان کهگیلویه و بویراحمد بوده است.

به گزراش ریواس جنوب، حجت الاسلام اسماعیل صلواتی در بخش مربوط به این مدیرکل گفته بود که: وضعیت راه ارتباطی از روستای بلویری تا دیشموک و روستاهای هر دو منطقه هر مسافر و گردشگری را پشیمان و متحمل خسارت های فراوان می‌کند و مردم هر دو منطقه را ناامید کرده و خون به دلشان می کند و دندان روی جگر می گذارند و با سیلی صورتشان را سرخ نگه می دارند آه این مردم مسئولان را می‌گیرد.

وی خواستار ورود بازرسی به این منطقه شد و ادامه داد: مگر نهادهای نظارتی خواب هستند چرا ورود نمی‌کنید و از تضییع بیت المال جلوگیری نمی‌کنید؟ چرا مدیران دولت پاسخگو نیستند؟ چند هفته است منتظر یکی از مدیران کل هستیم به خودشان زحمت نمی دهند به درد و رنج و مصیبت مردم چاروسا و دیشموک رسیدگی کنند.

امام جمعه قلعه رئیسی عنوان کرد: بنده از سپاه این نهاد فریادرس مردم می‌خواهم حداقل برای امثال ایشان خودرویی تهیه کنند یا استاندار محترم اورژانس هوایی فوریت های پزشکی استان را برای ایشان هماهنگ کنند اینجا مردم در عذابند و حق این مردم نیست که از نعمت راه مناسب هم محروم باشند اولین راهکار این است که این دو منطقه نیاز به فرمانداری دارند و حداقل اینکار را برای این دو منطقه محروم انجام دهید.