پایگاه خبری-تحلیلی ریواس جنوب (rivasjonoob.ir)/

چند صندلی در استان کهگیلویه و بویراحمد با آمدن استاندار دولت یازدهم همواره در محافل گوناگون از عزل آنها صحبت می شد اما نه تایید و نه رد این شایعات از سوی مسوولان باعث شده تا نه انگیزه و قوتی برای کار کردن در آن ادارات باشد و نه هم این مدیران اعتماد به نفس بالایی در محافل داشته باشند.

به گزارش ریواس جنوب، بازار این شایعات در شهرستان کهگیلویه به مراتب بیشتر از سایر نقاط استان بوده است.
علاوه بر گزینه های دیگر که به موقع به آنها نیز پرداخته خواهد شد، یکی از صندلی هایی که از روز اول انتصاب همیشه بحث عزل او مطرح بوده است بخشدار چاروسا بوده است.
علی محمودی جوان که با توجه به شرایط خاصی که منطقه چاروسا در آن مقاطع داشت پیش بینی می شد که روزهای سختی را پیش رو داشته باشد با عملکرد خود فضا را برای انتقاد کردن مخالفانش باز کرده است.
عدم همراهی بخشی از مردم،بزرگان ، ریش سفیدان ، جریانات مختلف سیاسی و حتی مسولان در کنار برخوردهای عجولانه ی او با ارباب رجوع ها از جمله مهمترین پاشنه آشیل های محمودی در بخشداری چاروسا بوده است.

گفته می شود که گرایش فکری بخشدار چاروسا هم هیچکدام از چهره های شاخص اصلاحات کهگیلویه را برای حمایت از او متقاعد نکرده است.
به گفته منابع مطلع از سوی فرماندار کهگیلویه نامه به استانداری برای عزل وی نیز ارسال شده است اما حمایت چند نفر از مدیران کل مشغول در استانداری فعلا از این عزل جلوگیری کرده است.
بخشدار چاروسا از خطبه های انتقادی امام جمعه چاروسا هم مصون نبود تا ادامه کار محمودی در چاروسا کمی سخت و با حاشیه به نظر رسد.

جوان بودن و پر انرژی بودن از خصوصیات ممتاز بخشدار چاروسا است و باید دید با هجمه انتقاداتی که این روزها متوجه وی شده است آیا همچنان مدیران استانی به ادامه کار او رضایت می دهند یا خیر!