پایگاه خبری-تحلیلی ریواس جنوب (rivasjonoob.ir)/

سیدحسن آرمند در نشست آمادگی جهت استقبال از مسافران نوروزی چاروسا با تبریک سال نو عنوان کرد: بخش چاروسا با دارا بودن امام زادگان جلیل القدر و جاذبه‌های طبیعی چشمه‌ها و آبشارهای بسیار زیبا از گردشگر پذیرترین نقاط شهرستان کهگیلویه و از مقصدهای اصلی گردشگران است.

به گزارش ریواس جنوب، رئیس شورای شهر قلعه رئیسی با بیان اینکه باید تمام ظرفیت را برای استقبال از مسافران نوروزی بکار بندیم تصریح کرد: در این بخش روستاهای هدف گردشگری از جمله بیسیتون امامزاده محمود (ع) ،الگن، کمردوغ و روستاهای دیگری با پتانسیل گردشگری وجود دارد که می توان اقدام به اجرای برنامه هایی برای نشان دادن آداب و رسوم و ایجاد بازارچه های کوچک جهت رونق کسب و کار اهالی کرد.

سید حسن آرمند با انتقاد از وضعیت کاری پیمانکاران گاز افزود: همه به وجود گازرسانی به این مناطق افتخار می‌کنیم اما نمی شود به بهانه گازرسانی شهرها و روستاها را تخریب کرد و امروز متاسفانه می‌بینیم که به دلیل عدم کارایی درست پیمانکاران اقدام به حفاری در کوچه های سطح شهر کرده‌اند بدون اینکه کار خود را به پایان برسانند و حفاری های ناشی از گازرسانی را تکمیل کنند.

آرمند یادآور شد: طبق قراردادی که با شورا و شهرداری توسط اداره گاز منعقد شد باید تمام حفاری را تا حد آسفالت آماده کنند و همچنین اقدام به پاکسازی خیابان‌ها نمایند که متاسفانه در کمتر از یک هفته تمام حفاری پایین رفته و خیابان های سطح شهر را رها کردند و علاوه بر سطح شهر امروز به روستاهایی هم که اقدام به انشعاب گذاری کردند به خصوص در روستای امامزاده سید محمود(ع) که بیشترین زوار در شهرستان به این امامزاده سفر می کند سطح روستا را نیمه کاره رها کردند که مردم از این وضعیت نگران هستند.

رئیس شورای شهر قلعه رئیسی از آماده شدن سطح شهر برای استقبال از مسافران خبر داد و بیان کرد: آسفالت جهت روکش سطح شهر خریداری کردیم اما تا علمک گذاری سطح شهر به پایان نرسد نمی‌شود چنین کاری را انجام داد.

وی گفت: باید منتظر بود تا عملیات گازرسانی به پایان برسد و سپس چنین اقدامی کرد اما آسفالت جهت لکه گیری خریداری شده که به دلیل بارندگی مداوم به تعویق افتاد و در اولین فرصت اقدام به لکه گیری خواهیم کرد و همچنین تمامی امکانات و زیرساخت‌ها و روشنایی سطح شهر تکمیل شد و آماده استقبال از مسافران نوروزی است.

آرمند از برگزاری جشن بزرگ عیدانه و ولادت حضرت علی(ع) خبر داد و خاطرنشان کرد: به مناسبت ولادت حضرت علی(ع) و روز پدر و همچنین آغاز سال نو جشن بزرگ عیدانه در روز چهارشنبه ساعت ۱۴:۳۰ در سالن آموزش و پرورش قلعه رئیسی با حضور هنرمندان و خوانندگان استانی برگزار خواهد شد.

وی در پایان عنوان کرد: در سالی که گذشت کارهای خوبی در سطح شهر قلعه رئیسی انجام گرفت که مردم منتظر بسیاری از این کارها بودند که می‌توان به پیشرفت کاری در جاده قبرستان و پارکینگ آن، اجرای بلوار در ورودی شهر که تقریبا نیمه کاره است و امیدواریم چراغ های برق و مبلمان سنگ فرش آن تکمیل کننده آن باشد، خرید و نصب دو المان در ورودی شهر، نصب تابلو در ورودی شهر و مهم‌تر از همه بازگشایی خیابان شهدای این شهر بود.

آرمند گفت: بسیاری از معارضین عقب نشینی کردند و عملیات جدول گذاری آن در حال کار است و امیدواریم در سال آینده پروژه‌های مهمتر و اساسی‌تری را شاهد باشیم که این نیازمند همکاری و تعامل مردم است.