پایگاه خبری-تحلیلی ریواس جنوب (rivasjonoob.ir)/

راننده تاکسی که با انتشار یک ویدئوی بحث‌برانگیز به مأمور پلیس راه شیراز اتهام زده بود، بازداشت شد.

 به گزارش خبرجنوب، فرمانده انتظامی استان فارس در این باره گفته است: فردی که خود را راننده تاکسی معرفی و کلیپی در فضای مجازی منتشر کرده و به پلیس راه شیراز – اکبرآباد تهمت زده بود، دستگیر و زندانی شد.

سردار سرتیپ دوم احمدعلی گودرزی، در نشست خبری افزود: کلیپی در فضای مجازی منتشر و در قالب آن به کارکنان پلیس راه اکبرآباد – شیراز تهمت‌هایی زده شد که با بررسی این مساله مشخص شد این فرد را یکی از کارکنان این پلیس راه جریمه کرده و فرد جریمه شده دست به این اقدام زده است.

گودرزی ادامه داد: بررسی ها مشخص کرد که اظهارات راننده تاکسی که اقدام به ضبط و پخش این کلیپ کرده درست نبوده و در نتیجه ماموران کلانتری ۳۰ رکن آباد او را دستگیر کردند و اکنون زندانی است.

وی گفت: این اقدام توطئه بود و برای خدشه دار کردن وجهه پلیس انجام شد.

به گزارش ریواس جنوب، چند روز پیش ویدئویی در فضای مجازی دست به دست می‌شد که در آن یک راننده تاکسی برون شهری (فاروق-مرودشت) ادعا می‌کند که مأمور پلیس راه اکبرآباد شیراز در ازای پس دادن دفترچه ثبت ساعت او، لیست خریدی از مایع دستشویی چهار لیتری، لکه بر چهار لیتری، لُنگ و یک بسته کاغذ به وی داده و گفته که باید این لیست با هزینه وی (راننده) تهیه شود تا دفترچه ثبت ساعت پس دهد! (مشروح خبر)

انتهای پیام/ سحر محمدزاده