پایگاه خبری-تحلیلی ریواس جنوب (rivasjonoob.ir)/

سریال اختلال در شبکه های اینترنتی  و تلفنی دو بخش چاروسا و دیشموک تمامی ندارد.

به گزارش ریواس جنوب  در طول سال روزهای  متوالی اینترنت و تلفن در این دو بخش با اختلال و قطع و وصل های مکرر و آزار دهنده همراه است که معمولا در ایام نوروز به اوج خود می رسد و بازی با اعصاب مردم شده است.

با توجه به اینکه این دو منطقه با وجود آبشار زیبای کمر دوغ و دو امامزاده سید محمود و میرسالار (ع) در ایام نوروز گردشگران زیادی را به خود می بیند و روزهای شلوغی را دارند استفاده از تلفن بسیار ضروری و لازم است.

اما در این ایام به شکل گوش خراشی تلفن ها و مکالمات قطع و وصل می شوند.

با توجه به اینکه این قطعی تلفن و اینترنت در زندگی مردم تاثیر فراوانی دارد و تاکنون برای حل این مشکل راه حلی پیدا نشده ،مردم چاروسا ودیشموک به  شدت نسبت به این اختلالات همیشگی و البته احتمالی در عید نوروز امسال  نگرانند.

قطعی تلفن و اینترنت باعث مشکلات فراوان برای این بخش از هموطنان شده و حتی کارت خوان مغازها هم که با تلفن کار می کنند قطع می شوند و خرید و فروش مردم با مشکل مواجه می شود.

باید دید که در این عید و با وجود شعارهای همیشگی مسوولان مخابرات مبنی بر افزایش سرعت شبکه های اینترنتی و تلفنی آیا امسال هم این مردم باید با واژه های “الو” ” قطع شد” انس بگیرند یا شعارها رنگ واقعیت به خود می گیرد!