پایگاه خبری-تحلیلی ریواس جنوب (rivasjonoob.ir)/

رییس صمت کهگیلویه از ادامه نظارت بر بازار خبر داد و گفت: کلیه اداره ها دولتی و موسسات عمومی غیر انتفاعی و سازمانهاي حرفه ای و صنفی، چنانچه دارای انبار ذخیره در کالای خاصی می باشند، می بایست ثبت سامانه ی جامع انبارها و کلیه ی ورود و خروج کالای مربوطه در آن ثبت گردد .

به گزارش ریواس جنوب سید یاسین علویان گفت: مزید بر ان تمام کالاهایی که با ارز ارزان قیمت خریداری می شوند، به محض ورود به شبکه ی مصرف و توزیع توسط بازرس این اداره اعلام وصول و استنادات توزیع آن کالا جهت تسویه حساب به واحد بازرسی ارایه گردد.
علویان تاکید کرد: بدیهی است ضمانت اجرایی، امتناع ورزید خود داری از دو مورد فوق، عرضه ی خارج از شبکه ی کالای منظور می باشد و جهت سیر مراحل قانونی به تعزیرات حکومتی معرفی خواهند شد.

رییس صمت کهگیلویه در خبر دیگری گفت: هشت تن میوه ی تنظیم بازار اعلام وصول شد و به قیمت سیب ۶۰۰۰تومان و پرتقال ۵۰۰۰تومان در سه نقطه ی شهر دهدشت از فردا توزیع می شود و سه تن مرغ منجمد در بین شهروندان شهر دهدشت و چهار تن گوشت منجمد و مرغ در سطح شهرستان چرام توزیع شد.

وی افزود: ده واحد صنفی متخلف در رسته های مختلف صنفی در شهرستان کهگیلویه به تعزیرات حکومتی معرفی شدند.

علویان ادامه داد: عاملین توزیع جهت اخذ سه تن مرغ در سطح شهرستان کهگیلویه معرفی شدند و دو تن و هشتصد کیلو گرم گوشت مرغ منجمد و قرمز در شهرستان لنده توزیع گشت وعامل توزیع شکر جهت اخذ سی تن معرفی شد.