پایگاه خبری-تحلیلی ریواس جنوب (rivasjonoob.ir)/

💥 اطلاعیه💥
آماده باش مدیریت های جهاد کشاورزی شهرستان ها برای مقابله با حوادث احتمالی

رئیس سازمان جهاد کشاورزی کهگیلویه و بویراحمد با استناد به هشدارهای هواشناسی، و احتمال وقوع حوادث قهری، همه نیروهای این سازمان و ادارات تابعه را برای حالت آماده باش، فراخوان کرد.

به گزارش ریواس جنوب به نقل از روابط عمومی سازمان جهاد کشاورزی کهگیلویه و بویراحمد، الیاس تاج الدینی در پیامی خطاب به مدیریت های شهرستانی و ستادی این سازمان و ادارات تابعه از ضرورت آمادگی برای مواجهه با حوادث احتمالی در پی بارش های آتی گفته است.

در این پیام آمده است؛
بر اساس پیش بینی های هواشناسی، در چند روز آینده بارش های قابل ملاحظه ای در مناطق مختلف این استان خواهیم داشت که با توجه به ماهیت رگباری این بارش ها، احتمال وقوع سیل و خسارت به مزارع تولید در بخش ها و زیربخش های مختلف، دور از انتظار نیست، لذا انتظار می رود در این مدت همه مدیران این سازمان به ویژه مدیران شهرستانی و نیروهای کلیدی در محل کار خود حضور داشته باشند و در این ایام به مرخصی نروند.

کشاورزان و تولیدکنندگان در حوادث احتمالی باید مدیران و تصمیم گیرندگان را در کنار خود ببینند و آثار تصمیمات و تدابیر آنها را در کاهش خسارات و آسیب ها احساس کنند.

هواشناسی، پیش بینی بارش شدید به همراه رعد و برق، وزش باد شدید، و تگرگ در اکثر مناطق استان را کرده است که در همین راستا شاهد طغیان رودخانه ها و خسارت به برخی تاسیسات کشاورزی و آسیب دیدن مزارع پرورش ماهی، زراعی، دام، باغات و دیگر بخش ها خواهیم بود لذا لازم است با آمادگی کامل برای مقابله با این حوادث، ایجاد کشیک و اتخاذ تدابیر لازم، در اولین فرصت ممکن با برآورد خسارات وارده، به فکر حمایت از آسیب دیدگان باشند.

الیاس تاج الدینی
رئیس سازمان جهاد کشاورزی کهگیلویه و بویراحمد

انتهای پیام/د