پایگاه خبری-تحلیلی ریواس جنوب (rivasjonoob.ir)/

آب شهر سرفاریاب در شهرستان چرام بعد از ۱۹ ساعت تلاش نیروهای اتفاقات آب و فاضلاب شهری و روستایی، وصل شد؛ بخشی از خط انتقال آب شرب این شهر در سیل اخیر، در محدوده امامزاده شاه حمزه تخریب شده بود.

آب سرفاریاب

به گزارش ریواس جنوب به نقل از روابط عمومی شرکت آب و فاضلاب استان کهگیلویه و بویراحمد طهمورث گودرزی صبح امروز در بازدید از تاسیسات آبرسانی شهر سرفاریاب با اشاره به خسارت‌های وارد آمده به تاسیسات آب شرب سرفاریاب و روستاهای حومه آن اظهار کرد: در اثر سیلاب اخیر و طغیان رودخانه سرفاریاب بیش از ۸۰متر از خط انتقال آب شرب سرفاریاب و روستاهای اطراف آن واقع در تنگ شاهزاده حمزه دچار خسارت جدی شد و موجب قطع آب این شهر شد.

معاون بهره‌برداری شرکت آب و فاضلاب استان کهگیلویه و بویراحمد افزود: در اولین ساعات فروکش کردن طغیان رودخانه تیم های اتفاقات آب و فاضلاب شهر دهدشت، چرام و آب و فاضلاب روستایی چرام وارد عمل شدند و در کمترین زمان خط انتقال ۱۲اینچ آسیب دیده مرمت و آب شرب سرفاریاب و روستاهای حومه وارد مدار شد.

وی با تقدیر از اهالی سرفاریاب در همکاری و صعه صدری که به خرج دادند بیان کرد: مرمت و تعمیر این خطوط آسیب دیده پس از ۱۹ساعت و با تلاش شبانه روزی پرسنل آبفای دهدشت و آب و فاضلاب روستایی چرام انجام شد.

انتهای پیام/د