پایگاه خبری-تحلیلی ریواس جنوب (rivasjonoob.ir)/

یک جوان کهگیلویه‌ای در نامه‌ای به نماینده پیشین این حوزه انتخابیه نوشت که آنهایی که دیگر نای باز کردن لب و چشمشان را هم ندارند، از جوانان حرف می‌زنند اما در عمل آن چیزی اتفاق می‌افتد که شما هشت سال در قدرت بودید  و دستاوردی جز بی‌مهری برای جوانان و متخصصان نداشتید؟

‏ریواس جنوب- افضل هوشیاری/

حجه الاسلام والمسلمین حاج اقای بزرگواری

افضل هوشیاری

با اهداء سلام و تبریک نوروز باستانی
لازم میدانم تشکری از باب اعتماد شما به جوانان که در بیانیه اخیرتان آمده است داشته باشم هر چند که شاید این خود یک شوی انتخاباتیست و فقط در حد یک شعار مانده است آنچنانکه بسیاری از تصمیم گیران نای بازکردن چشم و لب خویش را ندارند و هر روز در صحبت هایشان از جوانان میگویند اما حاضر نیستند جای خود را به آنها بدهند گویا باید دست اجل فرا برسد.

احتراما اینجانب یکی از جوانان حوزه انتخابیه شما در خصوص نگاه حضرتعالی به ملاک انتخاب مردم معروض میدارم که به علت ناکارامدی و بی مهری هایی که در ۸ سال نمایندگی شما به جوانان این دیار شده است باید فردی که اسطوره نجات کهگیلویه است ورود کند نه کسانی که با نطق خود در مجلس باعث سرافکندگی قوم بزرگ لر گردیده اند تا از آبروی رفته چندین ساله این دیار دفاع کند چرا که کرسی کهگیلویه روزگاری عظمت و هیبت خاصی داشت و نقطه امید نه تنها مردم کهگیلویه و بویراحمد بلکه جنوب کشور بود.

حال از شما میپرسم در ۸ سال نمایندگی خود برای جوانان چکار کرده و کدامین قانون را برای جوانان که سربازان و پشتوانه انقلاب اند تصویب کرده اید؟ بر سر کدامین بی قانونی، فساد، رانت و ظلمی که در حق جوانان شده است فریاد تظلم سر داده اید؟ جزء نطقی که باعث شرمساری جوانان این دیار شده است چه دستاوردی برای این دیار داشته اید؟

شما از مردم خواستید تا متخصصین را به میدان بیاورند، بر اساس کدامین شاخصه و تخصص ۸ سال نماینده ملت شده اید؟ چرا در آن زمان میدان را به رقبای متخصص و دانشگاهی نداده بودید ؟ ۸ سال نماینده مردم بوده اید ولی هر وقت صحبت و یا بیانیه ای داشته اید باید با چندین بیانیه مفهوم بیانیه اولی تان را به مردم میرساندین کدامین درد بدتر از این؟؟
ای سید بزرگوار ما را به خیر تو امیدی نیست شر مرسان

انتهای پیام/ی