پایگاه خبری-تحلیلی ریواس جنوب (rivasjonoob.ir)/

ویدئو/ تاسیسات آب شهرهای یاسوج و مادوان در معرض سیل

تاسیسات آب شهرهای مادوان و یاسوج به شدت در معرض تخریب هستند اما تا این لحظه با وجود سیل و بارندگی، آب هیچکدام از شهرهای ۱۸ گانه کهگیلویه و بویراحمد قطع نیست.

 علی رغم سیلاب و بارندگی، آب هیچ شهری در کهگیلویه و بویراحمد قطع نیست

به گزارش ریواس جنوب به نقل از روابط عمومی شرکت آب و فاضلاب استان کهگیلویه و بویراحمد ظهر امروز مدیرعامل و معاونین شرکت آب و فاضلاب استان کهگیلویه و بویراحمد از تاسیسات آبرسانی شهرهای یاسوج و مادوان بازدید کردند.

سیدعلی لدنی نژاد در حاشیه این بازدید با اشاره به اینکه از دو روز گذشته جلسات مدیریت بحران در آبفای استان برگزار شده است، اظهار کرد: تمامی گروه های اتفاقات، مدیران و معاونین برای مواجه با هرگونه اتفاق و آسیب به تاسیسات آبرسانی در آمادگی کامل به سر می برند.

مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب استان کهگیلویه و بویراحمد از بسیج تمامی امکانات و تجهیزات آب و فاضلاب برای مواجه به شرایط بحرانی خبر داد و گفت: با اقدامات پیشگیرانه ای که در این زمینه صورت گرفته به رغم بروز سیلاب و باران شدید از روز گذشته تا کنون هیچ گونه قطعی آب در سطح شهرهای استان نداشته ایم.
لدنی نژاد با بیان اینکه تمامی معاونین و مدیران آب و فاضلاب تا پایان بارندگی ها و رفع اتفاقات احتمالی موظف به حضور شبانه روزی در ادارات محل خدمت خود هستند، تصریح کرد: طی این مدت کدورت سنجی و نظارت مداوم بر بهداشت آب مخازن و چاه ها به صورت مداوم در حال انجام است.

وی با تقدیر از اهتمام جدی کلیه پرسنل آبفا طی بارندگی های اخیر عنوان کرد: تلاش مجموعه مدیریت و کارکنان آب این است که با پایش شبانه روزی شرایط در سطح استان بتوانیم به سلامت از این آزمون بزرگ عبور کنیم.

انتهای پیام/ ک_ ب

انتهای پیام/ک_ ب