پایگاه خبری-تحلیلی ریواس جنوب (rivasjonoob.ir)/

رییس صنعت و معدن و تجارت کهگیلویه از توزیع مجدد مرغ منجمد و شکر دولتی در بازار کهگیلویه خبر داد.

به گزارش ریواس جنوب سید یاسین علویان گفت: شکر دولتی از فردا به قیمت از قرار هرکیلو سه هزار و پانصدتومن و مرغ منجمد دولتی با قیمت هرکیلو ده هزار و پانصد تومن با صدور حواله در اداره ی صنعت،معدن و تجارت توزیع می شود.

وی گفت”: پنج تن مرغ منجمد طرح تنظیم بازار جهت توزیع بین مردم، به قیمت هرکیلو ده هزارو پانصد تومن وارد شبکه توزیع شهرستان های کهگیلویه،لنده و چرام. می شود.

علویان افزود: تیم بازرسی این اداره تمام وقت فعال هستند،برای مثال در هفته ی اخیر زیر دوتن گوشت گوسفند دولتی را طوری نظارت و کنترل کردند که حداقل وارد سبد مصرفی هشتصد خانوار شد و همه ی استنادات توزیع هم موجود است.
وی با اتقاد از برخی از جوسازی ها در مورد قیمت پیاز تاکید کرد: کسانیکه نمی داند یا نمی خواهد بداند پیاز در کل کشور بحران قیمت داشت و حداقل از اخبار سراسری چند روز پیش نشنیدند بدانند که حتی اخبار سراسری هم گفته  که صادرات پیاز از پانزدهم منع می شود و مشکل قیمت کشوری است.

وی گفت: با تدابیر نظارتی شدید به اعلام وصول و توزیع کالاهای مشمول تنظیم بازار امید است روز به روز شاهد کاهش تخلفات صنفی به ویژه عرضه ی خارج از شبکه در کالاهای مشمول تنظیم بازار باشیم