پایگاه خبری-تحلیلی ریواس جنوب (rivasjonoob.ir)/

جدیدترین رنکینگ پاراتکواندو در ماه آوریل از سوی فدراسیون جهانی تکواندو اعلام شد و پاراتکواندوکاران کشورمان در جمع برترین‌های دنیا قرار گرفتند.

 به گزارش ریواس جنوب به نقل از ایسنا، براساس آخرین رنکینگ جهانی مهتاب نبوی پاراتکواندو کار شیرازی با کسب ۱۱۰ امتیاز همچنان در صدر رنکینگ وزن ۵۸- کیلوگرم   (K41) قرار دارد.

در بخش مردان سعید صادقیان‌پور نماینده وزن ۶۱- کیلوگرم   (K42) با کسب ۲۸۹ امتیاز همچنان در رده نخست قرار دارد و سجاد جوانبخت در این وزن و در کلاس (K44) با ۷۶٫۶۳ امتیاز در رده سیزدهم ایستاد.

محمدرضا شعبانی در وزن ۷۵- کیلوگرم و در کلاس (K42) با ۵۹٫۵۴ امتیاز رده ششم جهان را به خود اختصاص داد و مهدی کردلو دیگر نماینده این وزن با ۱۴٫۶۴ امتیاز و با ۳ پله صعود در رده هفدهم قرار گرفت.

احمد نریمانی هوگوپوش وزن مثبت ۷۵ کیلوگرم در کلاس (K42) با کسب ۲۵۲٫۶۰ امتیاز همچنان در رده نخست جهان قرار دارد. مهدی بهرامی آذر در همین وزن و در کلاس (K43) با کسب ۱۱۰ امتیاز جایگاه دومی خود را حفظ کرد.

مهدی پوررهنما نماینده وزن ۷۵- کیلوگرم کشورمان در کلاس (K44) با ۲۸۱٫۱۲ همچنان در صدر نخست رنکینگ جهان قرار دارد. محمود جعفرزاده دیگر پاراتکواندوکار ایران در همین وزن با ۷۹٫۷۰ امتیاز با یک پله صعود در رده دهم قرار دارد و علیرضا بخت در این وزن نیز با ۹ پله صعود جایگاه پنجاه و هشتم ایستاد.

اصغر عزیزی پاراتکواندوکار وزن ۷۵+ کیلوگرم و در کلاس (K44) با ۱۸۱٫۷۴ امتیاز در جایگاه چهارم ایستاد و حامد حق‌شناس دیگر نماینده کشورمان در این وزن با ۶۷٫۹۲ امتیازدر رده چهاردهم قرار گرفت.

انتهای پیام/ زهرا محمدی