پایگاه خبری-تحلیلی ریواس جنوب (rivasjonoob.ir)/

در اثر تصادف یک دستگاه خودرو مینی بوس حامل دانش‌آموزان مدرسه با یک دستگاه خودروی پراید در شهرستان فسا، ۳ کشته و ۲۰ مجروح بر جای گذاشت.

تصادف سرویس حامل دانش‌آموزان در فسا/23 نفر کشته و زخمی شدند

به گزارش ریواس جنوب، یوسف علیپوریان -مسوول روابط عمومی اورژانس فسا- با اعلام این خبر خبر داده که حال ۲ تن از دانش‌آموزان مجروح در این حادثه وخیم است.

علت حادثه در دست بررسی است.

** توضیحات تکمیلی مدیر روابط عمومی آموزش و پرورش فارس 

اما دقایقی پس از انتشار این خبر، مدیر روابط عمومی آموزش و پرورش فارس اعلام کرد که هیچ دانش‌آموزی در این سانحه رانندگی کشته نشده و قربانیان این حادثه همگی سرنشینان خودروی پراید بودند.

حمیدرضا شعبانی همچنین گفته که بر اساس اطلاعات اولیه تنها سه دانش آموز مصدوم شده‌اند و دیگر سرنشینان مینی بوس، سالم بوده یا دچار آسیب‌های جزئی شده‌اند.

به گفته‌ی این مقام مسؤول دانش‌آموزان مصدوم به بیمارستان ولی عصر فسا منتقل شده‌اند.

بنا بر توضیحات شعبانی مینی بوس حامل دانش آموزان دبستان دخترانه شهید کشاورزی شش ده و قره بلاغ عصر امروز چهارشنبه ۲۱ فروردین در مسیر برگشت از اردو در شهرستان فسا، دچار این سانحه رانندگی شد.

به گزارش ریواس جنوب، این اولین باری نیست که توضیحات تکمیلی مسؤول روابط عمومی اداره‌کل آموزش و پرورش فارس در خصوص سوانح رانندگی سرویس‌های مدارس در استان، عملاً با خبر اولیه مسؤولان اورژانس فاصله‌ی چشمگیری دارد.

پیش‌تر و در اوایل سال تحصیلی جاری نیز در حالیکه رئیس مرکز اورژانس شهرستان شیراز خودروی واژگون شده در خان‌زنیان را با ۵ مصدوم حادثه، «سرویس مدرسه» عنوان کرده بود،مدیر روابط عمومی آموزش و پرورش فارس فوراً با رد موضوع، اعلام کرده بود که خودرو شخصی بود. (مشروح این خبر)

انتهای پیام/ سجاد بنام