پایگاه خبری-تحلیلی ریواس جنوب (rivasjonoob.ir)/

خانم طوبی درفش مسوول هیئت مذهبی فرهنگی بانوان فاطمه زهرا(س)دیشموک در قالب پیامی از تلاش و زحمات رییس جمعیت هلال احمر شهرستان کهگیلویه و  مدیر کمیته امداد دیشموک در جریان سیل اخیر منطقه دیشموک قدردانی کرد.

 

به گزارش ریواس جنوب در این پیام آمده است:

ابتدا جا دارد از پیگیری های شبانه روزی حجت الاسلام راوند امام جمعه شهر که به صورت شبانه روزی و چه حضوری و  چه در خطبه ها پیگیری های لازم را انجام دادند تشکر کنم.

تشکر بعد از مدیریت آقایان ایزدی در کمیته امداد و رهبریان در جمعیت هلال احمر شهرستان کهگیلویه است که مدبرانه، عدالت محورانه، انقلابی و جهادی گونه در جهت محرومیت زدایی است

 

در بحبوحه ی بارندگی های سیل اسای اخیر و به دنبال واردشدن خسارت به منازل مسکونی مردم و خانوارهای دیشموک؛ مسوولان زیادی در جهت رفع مشکلات و جبران خسارت؛ مردم را مساعدت کردند.

 

هلال احمر شهرستان کهگیلویه و کمیته امداد دیشموک توانسته اند تا حدود زیادی خسارات وارده بر مردم محروم را جبران کنند.

 

لازم و واجب است زحمات و تلاش و پیگیری های جناب  آقایان ایزدی و رهبریان را قدردان بوده و به آنها دست مریزاد بگوییم.

 

حقیر به نمایندگی بانوان بخش و به نمایندگی این منطقه محروم از این دو مدیر که با مدیریت مدبرانه و دلسوزانه خویش در جهت محرومیت زدایی گام هایی استوای را برمی دارند؛ اکمال تقدیروتشکر را دارم.

 

با نگاهی به روستاها خدمات رسانی بی قفه ی جمعیت هلال احمر را هم بخوبی شاهد هستیم که الحق و الانصاف از زحمات و تلاش این قشر فعال بویژه جناب رهبریان مدیر شهرستان کهگیلویه  که در روزهای حساس بارندگی که هیچ راه دسترسی برای مردم  نبود با جان خود بازی میکرد و از طریق بالگرد به سخترین راه های ارتباطی روستاهای دور افتاده دیشموک دسترسی پیدا می کرد و بخشی از آلام مردم را تسکین می داد تقدیر ویژه می شود.