پایگاه خبری-تحلیلی ریواس جنوب (rivasjonoob.ir)/

رئیس و کارکنان دادگستری چاروسا در حمایت از سپاه پاسداران با لباس پاسداری در محل کار خود حاضر شدند.

رئیس و کارکنان دادگستری چاروسا با لباس پاسداری در محل کار خود حاضر شدند+تصاویر

به گزارش ریواس جنوب، به مناسبت ولادت امام حسین(ع) و روز پاسدار و همچنین در جهت محکوم کردن اقدام آمریکا که سپاه را یک نهاد تروریستی اعلام کرده بود رئیس دادگستری به همراه دادرس و کارکنان دادگستری چاروسا با لباس پاسداری به محل کار خود وارد شدند و حمایت همه جانبه خود را از سپاه و بسیج اعلام کردند.

این اقدام دادگستری چاروسا سبب شد تا ارباب‌رجوع حاضر در این نهاد کارکنان و قضات دادگستری را پشت میز خود با لباس پاسداری ببینند و از این اقدام تشکر کردند.

سید سعید سعادت فر در خصوص این اقدام عنوان کرد: سپاه مظهر اقتدار مردم، نظام، ولایت و پرچم‌دار راه شهداست و حرکت در مسیر شهدا را افتخار خود می‌داند و سپاه بدون محافظه‌کاری از دستاوردهای انقلاب پاسداری می‌کند.

رئیس دادگستری چاروسا، سپاه پاسداران را به عنوان یک نهاد انقلابی مظهر جهاد و ایثار دانست و یادآور شد: این نیروی انقلابی مظهر جهاد، ایثار، فداکاری و تمام فضائل انسانی و عامل عزت و اقتدار اسلام است و این اقدام احمقانه آمریکا توطئه جدیدی علیه ملت ایران است که ملت نیز به برکت هدایت‌های حکیمانه مقام معظم رهبری، در مقابل توطئه‌های شیطان بزرگ فریب نمی‌خورد.

حجت‌الاسلام صادق انصاری‌پور دادرس دادگستری چاروسا هم در خصوص این اقدام دادگستری چاروسا خاطرنشان کرد: سپاه پاسداران بر اساس رسالت پاسداری از انقلاب و دستاوردهای نهضت امام راحل، در هر عرصه‌ای که کیان و ارزش‌های نظام مقدس جمهوری اسلامی به خطر بیفتد، حضور پیدا کرده و اجازه دست‌درازی به خاک‌وطن را به هیچ قدرتی نداده و نخواهد داد.

مسلم آفتابی فرمانده بسیج دانش آموزی چاروسا هم در این نشست از این اقدام بسیار ارزشمند دادگستری چاروسا تشکر کرد.