پایگاه خبری-تحلیلی ریواس جنوب (rivasjonoob.ir)/

مدیر روابط عمومی آموزش و پرورش فارس اعلام کرد که در سانحه رانندگی امروز یک سرویس مدرسه در شهرستان فسا، هیچ دانش‌آموزی کشته نشده و قربانیان این حادثه همگی سرنشینان خودروی پراید بودند.

تصادف سرویس حامل دانش‌آموزان در فسا/23 نفر کشته و زخمی شدند

به گزارش ریواس جنوب، عصر امروز چهارشنبه ۲۱ فروردین، یوسف علیپوریان -مسوول روابط عمومی اورژانس فسا- اعلام کرده بود که در اثر تصادف یک دستگاه خودرو مینی بوس حامل دانش‌آموزان مدرسه با یک دستگاه خودروی پراید در شهرستان فسا، ۳ کشته و ۲۰ مجروح بر جای گذاشت.

وی همچنین خبر خبر داده بود که حال ۳ تن از دانش‌آموزان مجروح در این حادثه وخیم است. (مشروح خبرتصادف سرویس حامل دانش‌آموزان در فسا)

اما حمیدرضا شعبانی -مدیر روابط عمومی آموزش و پرورش فارس- اعلام کرده جان باختگان این حادثه سرنشینان خودروی پراید بودند و بر اساس اطلاعات اولیه تنها سه دانش آموز مصدوم که با آمبولانس به بیمارستان ولی عصر فسا منتقل شده‌اند.

به گفته‌ی این مقام مسؤول، دیگر سرنشینان مینی بوس، سالم بوده یا دچار آسیب‌های جزئی شده‌اند.

بنا بر توضیحات شعبانی مینی بوس حامل دانش آموزان دبستان دخترانه شهید کشاورزی شش ده و قره بلاغ عصر امروز چهارشنبه ۲۱ فروردین در مسیر برگشت از اردو در شهرستان فسا، دچار این سانحه رانندگی شد.

به گزارش ریواس جنوب، این اولین باری نیست که توضیحات تکمیلی مسؤول روابط عمومی اداره‌کل آموزش و پرورش فارس در خصوص سوانح رانندگی سرویس‌های مدارس در استان، عملاً با خبر اولیه مسؤولان اورژانس فاصله‌ی چشمگیری دارد.

پیش‌تر و در اوایل سال تحصیلی جاری نیز در حالیکه رئیس مرکز اورژانس شهرستان شیراز خودروی واژگون شده در خان‌زنیان را با ۵ مصدوم حادثه، «سرویس مدرسه» عنوان کرده بود،مدیر روابط عمومی آموزش و پرورش فارس فوراً با رد موضوع، اعلام کرده بود که خودرو شخصی بود. (مشروح این خبر)

انتهای پیام/ سجاد بنام