پایگاه خبری-تحلیلی ریواس جنوب (rivasjonoob.ir)/

هنرمندان شیرازی به صورت افتخاری برای تسکین رنج های مردم سیل زده و شاد کردن آنان، جشن همدلی و مهربانی و گلریزان در محله سعدی این شهر برگزار می کنند.

به گزارش ریواس جنوب، این برنامه را سازمان مردم نهاد آوای فرهنگ و هنر با همکاری سازمان فرهنگی و اجتماعی شهرداری شیراز، جمعه ۲۳ فروردین بدون دریافت پول از مردم به صورت رایگان برگزار می کند.

بهرام سلمانی مدیر سازمان مردم نهاد آوای فرهنگ و هنر اعلام کرد: جشن همدلی شهرک سعدی با هدف شادی بخشی و دادن روحیه به مردم سیل زده در ایام شعبانیه با حضورافتخاری هنرمندان بنام شیرازی برگزارمی شود.

او پنجشنبه به ایرنا گفت: در این جشن سراسرخنده و همدلی، هنرمند پرآوازه استنداپ کمدی ایران طنزپردار مشهور و محبوب شیرازی حمیدرضا ماهی صفت حضور دارد.

وی ادامه داد: همچنین خواننده قدیمی و نوستالژیک شیرازی داوود زارع مهذبیه، خواننده جوان علی مطلق، نوازنده چیره دست استاد سید محسن خیراندیش، هنرجویان کانون آوای فرهنگ و هنر در زمین چمن شهدای شهرک سعدی در تاریخ جمعه ۲۳ فروردین ماه از ساعت ۱۶ الی ۱۹ در این برنامه حضور خواهند داشت.

سلمانی، خود عهده دار کارگردانی و اجرای این برنامه است.

وی گفت: چون سازمان های مردم نهاد پیشرو در امر کمک رسانی و فرهنگی در سیل اخیر شیراز بودند، کانون آوای فرهنگ وهنر هم همچون دیگرسازمان ها در این زمینه اقدام کرده است.

سیل ششم فروردین ۹۸ شیراز بیشترین خسارت به شهرک سعدی رساند.

انتهای پیام/ زهرا محمدی