پایگاه خبری-تحلیلی ریواس جنوب (rivasjonoob.ir)/

رئیس شبکه بهداشت کهگیلویه در پاسخ به درج خبری در ریواس جنوب پیرامون مرگ مشکوک جوان دهدشتی در شب تولدش با عنوان (درمان در کهگیلویه ناامن شده است؛ هدیه علوم پزشکی به مهران در شب تولدش، مرگ بود/آخرین حرف‌های “کاووس” قبل از تزریق آمپول)( اینجا کلیک کنید)، گفت: نگرانی و ابهام ما کمتر از بستگان این جوان نیست و از هیچ تلاشی برای مشخص شدن علت این مرگ مشکوک، فروگزار نخواهیم شد.

به گزارش ریواس جنوب، کورش داوری در تماس با این پایگاه خبری اظهار کرد: حساسیت موضوع و ابهام در افکار عمومی به ویژه خانواده کاووس نعمتی را درک می کنیم و با تمام ظرفیت پرونده این مرگ مشکوک را پیگیری می کنیم.

وی با بیان اینکه منتظر اعلام نظر پزشکی قانونی هستیم، افزود: تزریق آمپول، اصلا نمی تواند علت مرگ باشد اما همه چیز برای ما هم مبهم است چرا که بهترین تیم پزشکی و جراحی برای عمل آپاندیس این جوان مشغول بودند.
داوری توضیح داد: بعد از عمل و مشکلی که این بیمار پیدا کرده بود نیز تمام تلاش در آی.سی.یو انجام گرفت اما موثر نیفتاد.

رئیس شبکه بهداشت کهگیلویه تاکید کرد: در ابتدایی ترین لحظات وقوع این اتفاق به طور ویزه برای علت یابی ورود کردیم و تمام اقدامات قانونی را پیگیر بوده و هستیم.

داوری تاکید کرد:به مردم عزیز شهرستان اطمینان می دهیم که بخش سلامت با همه توانایی های تخصصی و درمانی حاشیه امنیت درمانی برای مردم را به طور ویژه دارا بوده و خواهد بود و با تمام توان و تعهداتی که نسبت به مردم داریم به طور شبانه روزی خدمات بهداشتی و درمانی را ارائه خواهیم داد و مشخصا با مجموعه ای از پزشکان متخصص و متبحر در راستای ارائه خدمات بهداشتی و درمانی از هیچ تلاشی دریغ نخواهیم کرد.