پایگاه خبری-تحلیلی ریواس جنوب (rivasjonoob.ir)/

استاندار کهگیلویه و بویراحمد در حضور معاون رئیس جمهور گفت: دو عامل کم کاری پیمانکار و پیگیری ضعیف راه و شهرسازی موجب شده تا جاده ملی پاناوه دهدشت در ۷۰ درصد پیشرفت فیزیکی بماند و جلو نرود.

سورنا ستاری فر در یاسوج

به گزارش ریواس جنوب از یاسوج، علی محمد احمدی عصر امروز در شورای اقتصاد مقاومتی استان کهگیلویه و بویراحمد با اشاره به کندی پیشرفت جاده پاتاوه به دهدشت اظهار کرد: با آقای محمد، مسئول قرارگاه خاتم الانبیا صحبت کردم تا برای این وضعییت نامطلوب فکری کند و او هم با بیان اینکه تازه آمده است، قول داد تا از نزدیک به محل این پروژه مهم بیاید و فضای کم کاری را تغییر دهد تا پروژه شتاب گیرد.

وی افزود:  پروژه ای مهمتر از جاده پاتاوه به دهدشت که در واقع مسیر بنادر جنوبی و شرقی را به مرکز کشور و اصفهان با مسافت بسیار کمتری وصل می کند در حوزه اقتصاد مقاومتی نداریم اما به علت تاخیر فراوان و عدم تردد حتی آسفالت آن هم در حال تخریب است.

استاندار کهگیلویه و بویراحمد همچنین با بیان اینکه حوادث هوایی در همه جای دنیا و حتی برای هواپیمایی بوئینگ که یک نماد پروازی است هم پیش می آید اما یک هفته بعد پروازها برقرار می شوند، تصریح کرد: اینجا بسیار تلاش شد تا پروازها را برقرار کردیم اما پروازها کم است و باید فکری شود.

وی از آقای سورنا ستاری فر، معاون رئیس جمهور خواست تا این موضوع را در هیئت دولت مطرح کند و به آقای رئیس جمهور یادآوری کند.

انتهای پیام/ بنام_ ک