پایگاه خبری-تحلیلی ریواس جنوب (rivasjonoob.ir)/

مردم برخی از روستاهای چاروسا از مسدود بودن راه های ارتباطی خود نگران هستند.

به گزارش ریواس جنوب، در حالی که مدیرکل راهداری و  حمل نقل جاده ای استان کهگیلویه و بویراحمد در هفته گذشته و در ارایه گزارش خود از بازگشایی همه راه های ارتباطی استان خبر داده بود، برخی از مردم چاروسا با رد این ادعا گفتند که بعد از باران های سیل آسا دیگر جاده ای بعنوان راه ارتباطی ندیدیم.

یکی از اهالی روستای “کوه پنبه” در گفت و گو با ریواس جنوب گفت: از اول فروردین تا الان راه ارتباطی نداریم و برای رفتن به مدرسه مجبوریم که راه صعب العبور ۶ کیلومتری را طی کنیم.

یکی دیگر از اهالی روستای” ده انار” نیز گفت: با وجود سکونت چند خانوار در این روستا ولی به دلیل بارندگی های اخیر هیچ گونه راه ارتباطی نداریم و معلوم نیست اگر اتفاقی برای یکی از این اعضای خانواده ها بیفتند به چه طریقی باید او را به پزشک برسانیم.

یکی دیگر از اهالی نیز از قطع ارتباطی راه منتهی به قبر شهید انجام در روستای” انجیر سیاه” گله داشت و با انتقاد از راهداری و بنیاد شهید شهرستان کهگیلویه ادامه داد: همیشه راه ارتباطی به قبر این شهید مشکل داشت اما با بارندگی های اخیر به کلی مسدود شد و بنیاد شهید شهرستان کهگیلویه هم هیچ تلاشی برای بازگشایی آن از طریق راهداری نداشته است و بخشدار چاروسا هم با وجود فرستادن تصاویر برای او و مراجعه حضوری اقدامی نکرده است.

به گزارش ریواس جنوب محمد ماهیاری رییس اداره راهداری و حمل نقل جاده ای کهگیلویه نیز از آغاز عملیات بازگشایی راه های روستایی گفته بود، چیزی که حداقل در چند روستای بخش چاروسا مشاهده نشد.