پایگاه خبری-تحلیلی ریواس جنوب (rivasjonoob.ir)/

بعد از مسدود کردن صفحات شخصی فرماندهان سپاه از سوی اینستاگرام، این بار شاهد هستیم که صفحات جوانان حامی سپاه نیز از سوی این شبکه اجتماعی در حال مسدود شدن هستند؛ به تازگی صفحه شخصی محمدرضا مصلحی، برادر شهید و از فعالان فرهنگی حامی سپاه پاسداران نیز مسدود شد.

به گزارش ریواس جنوب از یاسوج، محرومیت افراد از حقوق اجتماعی و شهروندی به هر بهانه‌ای مغایر با قوانین مدنی و انسانی، اقدامی برخلاف آزادی‌ها و حقوق بشری است که غربی‌ها و آمریکایی‌ها از آن دم می‌زنند.

به نقل از مهردنا این روزها فضای مجازی کشور دارای حواشی و خبرهای خاصی است و اینستاگرام صفحات شخصی فرماندهان سپاه همچون سردار جعفری، سردار قاسم سلیمانی، سردار کمالی و همچنین صفحه انگلیسی زبان مقام معظم رهبری را مسدود کرد .

پس از این اقدام مدیران اینستاگرام کوتاه نیامدند و صفحات دیگر فرماندهان سپاه را نیز مسدود کردند که این امر نشان از آزادی بیان بیش از حد مدعیان آزادی است اما نکته جالب اینجاست آنها به این کار هم بسنده نکردند و شروع به بستن پیج های افراد فعال فرهنگی یا همان سربازان جنگ سایبری که همواره شبانه روز در حال تلاش در این عرصه بودند را مسدود کردند یکی از این پیچ ها @yasouj_90kb_cyber

که متعلق به یک جوان یاسوجی بود دیشب توسط اینستاگرام مسدود شد .

ادمین این پیج محمدرضا مصلحی که از خانواده معظم شهدا می‌باشد در گفتگو با خبرنگار ما افزود: صفحه شخصی این حقیر حدود ۱۳۱ هزار فالوور داشت که عمدتا افراد انقلابی بودند که با برنامه ریزی های که داشتیم کارهای خوبی انجام می‌دادیم و همچون خاری در چشم دشمنان نظام و هتاکان بودیم پس از تروریست خواندن سپاه توسط ترامپ احمق ما تصمیم گرفتیم لوگوی سپاه را بهمراه #سپاه_تروریست_نیست_کابوس_
تروریست هاست را در صفحات خود قرار دادیم و. عملا پست های حمایتی از این نهاد مردمی و انقلابی گذاشتیم که متاسفانه دیشب پیج قطع دسترسی و مسدود شد.

بلافاصله بعد از آن مجدد ما شروع به کار کردیم و صفحه جدیدی راه اندازی کردیم و خوشحالیم که میتوانیم خاری در چشمشان باشیم که بیایند صفحات ما را حذف کنند قطعا ترسیده اند وگرنه همچین کاری دلیل نداشت.

انتهای پیام/د