پایگاه خبری-تحلیلی ریواس جنوب (rivasjonoob.ir)/

مدیرکل صنعت، معدن و تجارت کهگیلویه و بویراحمد، پرچم روابط عمومی این دستگاه مهم را به یک “جلیلی” دیگر داد تا سه مسئول قبلی این واحد در دولت تدبیر و امید از یک طایفه باشند؛ عملکرد خوب “رزاقی” در اطلاع‌رسانی این نهاد، داریوش دیودیده را مجاب کرده است که در مسئولیتی بالاتر از وی استفاده کند.

به گزارش ریواس جنوب از یاسوج، در دو سال گذشته مسئولیت روابط عمومی یکی از دستگاه‌های عریض و طویل این استان در دستان رزاقی بود که در بدترین شرایط مالی و اقتصادی کشور، با دست خالی برای صنعتی که حال و روز خوشی در کشور و این استان ندارد، تلاش کرده است.

او اکنون با تصمیم مدیر ارشد این اداره‌کل، جای خود را به مهدی علیزاده داد تا خودش مراحل ترقی را پله به پله طی کند.

پوشش اخبار و رویدادها و گزارش اقدامات دولت به مردم یکی از نقاط روشن کارنامه مدیریتی داریوش دیودیده است که در چند سال گذشته در این حوزه بد کار نکرده است.

بعد از دوره تقریبا موفق یوسف تازش در این واحد اطلاع‌رسانی، آقای رزاقی با دست خالی تعامل خوبی با اهالی رسانه برقرار کرد و به نسبت سایر اداراتی که می‌شود گفت جریان اطلاع‌رسانی کاملا در آنها تعطیل بود، اما در صنعت و معدن این چراغ خاموش نبود و افکار عمومی و رسانه‌ها از اخبار این حوزه مهم، بی‌خبر نبودند.

انعکاس خوب اخبار اداره‌کل صنعت، معدن و تجارت در رسانه‌ها تأیید کننده این حرف است و از آنجا که این دستگاه مهم عضو بسیاری از جلسات و کارگروه‌های استانی است، روابط عمومی آن زحمات زیادی را در این سال‌ها متحمل شد و دوشادوش مدیر ارشد خود از این جلسه به آن جلسه و از این شهر به آن شهر رفته است.

مدیرکل صنعت، معدن و تجارت کهگیلویه و بویراحمد با اذعان به این تلاش‌ها با دست خالی، قطعا بدون برنامه و درایت دست به این تغییر نزده تا جریان مهم اطلاع‌رسانی را دچار وقفه کند بلکه قطعا، هدفمند این کار را کرده است تا در مسئولیت بزرگتری به این جوان پرتلاش اعتماد کند.

او بدون تردید با سوابقی که این فرد دارد، در مسئولیت‌های بالاتری از او استفاده خواهد کرد.

آقای رزاقی از نیروهای پرکار و فعال صمت بود که روی کارش تعصب خاصی داشت و رفاقتش با خبرنگاران نیز در انجام وظیفه‌اش به او کمک زیادی کرد.

توضیح: این مطلب را یک مخاطب ریواس جنوب ارسال کرده است.

انتهای پیام/ کرامتی