پایگاه خبری-تحلیلی ریواس جنوب (rivasjonoob.ir)/

اولین دیدار سرپرست دانشگاه علوم پزشکی کهگیلویه و بویراحمد در اولین روز کاری با کسانی انجام شد که کار غیرممکن در ادبیاتشان معنی نداشت؛ پرویز یزدانپناه بعد از دیدار با شهیدان گمنام، به اتاق کارش رفت؛ او با این دیدار و اظهاراتی که آنجا داشت،  این پیام را رساند که می‌خواهد کارهای نشده و بر زمین مانده حوزه سلامت را که خیلی‌ها می‌گویند، غیرممکن است، شروع کند.

به گزارش ریواس جنوب از یاسوج، پرویز یزدانپناه در آیین زیارت گلزار شهدای گمنام دانشگاه علوم پزشکی که با استقبال معنادار معاونین و مدیران ارشد میانی او همراه بود، عهد با شهدا را همیشگی و ناشکستنی عنوان کرد و گفت: با زیر و بم‌های حوزه سلامت آشنا هستم و با برنامه برای اداره این حوزه حساس آمدم.

سرپرست جدید دانشگاه علوم پزشکی استان کهگیلویه و بویراحمد بعد از قرائت فاتحه و ادای احترام به این شهدای والامقام گفت: همه می‌دانیم که کشور عزیزمان در یکی از سخت‌ترین شرایط ممکن قرار دارد و حوزه بهداشت و درمان هم از این وضعیت مستثنی نیست و قطعا سختی‌ها و چالش‌های فراوانی پیش روی ما خواهد بود.

وی ادامه داد: برای شروع این راه سخت و دشوار با کسانی بیعت کردیم که ناممکن در ادبیاتشان معنی نداشت و در نبردی نابرابر، شگفتی‌هایی آفریدند و غیر ممکن‌هایی را ممکن کردند که تاریخ هم به افتخارشان سر تعظیم فرود آورد.

یزدانپناه یاداور شد: امیدواریم ما هم به یاری حضرت حق و با مدد گرفتن از مشی و روش این شهداء والامقام بتوانیم از این آزمون بزرگ، سربلند بیرون بیاییم.

انتهای پیام/ک_ ب