پایگاه خبری-تحلیلی ریواس جنوب (rivasjonoob.ir)/

در حالیکه این روزها معمولا تردد خودروهای اداری در ساعات غیر اداری و بدون ماموریت سوژه ی رسانه ها می شد و حتی ریواس جنوب نیز در روزهای آینده از تردد یکی از این خودروها خواهد گفت، تردد یکی از خودروهای دولتی در ساعت های پایانی شنبه شب حاکی از تلاش یکی از ادارات جهت خدمت به محرومین بوده است.

 به گزارش ریواس جنوب، بعد از درج خبری از زندگی مشقت بار خانم دیشموکی در رسانه های استان کهگیلویه و بویراحمد موجی از واکنش ها را به دنبال داشت.
خودروی هلال احمر کهگیلویه در ساعت های پایانی شب از روستای جاورده در حال عبور بود که به طور اتفاقی خبرنگار ریواس جنوب با مشاهده ی این ماشین دولتی در این وقت شب و توقف آن دقایقی به گفتگو با سرنشینان آن پرداخت.
در این گفت وگو مشخص شد که هلال‌احمر کهگیلویه با دیدن خبر خانم دیشموکی در رسانه ها بلافاصله پرسنل خود را به همراه بسته های کمکی به منزل این خانم فرستاده است.
طبق بررسی های بعمل آمده ست کامل ظروف ، تعدادی پتو، موکت، گالن آب، مواد بهداشتی، مقدار زیادی حبوبات، روغن، برنج، چای، انواع کنسرو از کمک های هلال‌احمر کهگیلویه به این خانواده بی بضاعت دیشموکی بوده است.
همانطور که گشت و گذار مدیران با خودروهای اداری و بدون ماموریت مورد نقد رسانه ها قرار می گیرد، تلاش مدیرانی که در ساعات غیر اداری هم برای خدمت به مردم از آسایش و رفاه خود می زنند هم باید مورد تقدیر رسانه ها قرار بگیرد.
از طرف دیگر همانطور که مشکلات مردم باید رسانه ای شود، خدمات مدیران نیز باید به اطلاع مردم رسانده شود که در زمینه ی کمک های موردی و فوری، هلال احمر کهگیلویه همیشه در مناطق محروم و بخصوص منطقه دیشموک و چاروسا در صحنه حاضر بوده است.

ریواس جنوب در صورت مشاهده و یا دریافت خدمات دیگر ادارات به این خانواده، مراتب را به اطلاع مخاطبان خود جهت قدردانی از این مدیران خواهد رساند.