پایگاه خبری-تحلیلی ریواس جنوب (rivasjonoob.ir)/

کتک کاری دوباره در لیگ فوتبال بانوان یک بازیکن دیگر را هم راهی بیمارستان کرد اما این بار پای مسئولان مرد حراست ورزشگاه هم به زد و خوردهای زنانه باز شد!

ماجرا از این قرار بود که در بازی دو تیم خلیج فارس شیراز و پالایش گاز ایلام که با نتیجه یک بر صفر به سود نماینده شیراز به پایان رسید بین اعضای تیم‌ها و بازیکنان پالایش و حراست ورزشگاه محل برگزاری بازی، درگیری فیزیکی شکل گرفته است.

** مسئول مرد حراست ورزشگاه با مشت به شکم بازیکن دختر من زد!

حتی به گفته فاطمه حیاتی، سرمربی تیم ایلام، یکی از مردان حراست با مشت به شکم بازیکن این تیم می‌زند و این بازیکن راهی بیمارستان می‌شود.

خانم حیاتی در این باره به ایسنا گفت: «در جریان بازی اعتراضاتی را به داوری داشتیم چون داوری تا حدودی ضعیف بود، اما بعد از اینکه بازی تمام شد، هنوز در زمین چمن بودیم که صدای داد و فریاد آمد و گفتند که در رختکن دعوا شده است. وقتی به رختکن رفتیم، دیدیم یکی از مسئولان حراست ورزشگاه به شکل بدی با بازیکنان من رفتار کرده است و با مشت به شکم “سارینا فرج اللهی” بازیکن شماره ۲۶ تیمم زده است.»

او افزود: «به خاطر این اتفاق تا چهار صبح بیمارستان بودیم و از سارینا عکس و سونوگرافی گرفتیم. آن گونه که سارینا به من گفت، وقتی می‌خواست داخل رختکن شود نمی دانم به چه شکلی در را باز کرده که مسئول حراست بدش آمده. اما هر اتفاقی افتاده باشد و به هر شکلی باز کرده باشد آیا آن رفتار درست بود؟»

حیاتی ادامه داد: «وقتی رفتم تا میانجیگری کنم مرا هم هول دادند که اگر خودم را کنترل نکرده بودم با سر به دیوار می‌خورد. یکی از اعضای کادر فنی حریف هم که مرد بود آمد و او هم وارد دعوا شد. حتی مسئول حراست گوشی کمک مربی مرا گرفت. نمی گویم مقصر تمام این اتفاقات بازیکنان حریف بودند اما بازیکنان مرا زدند. بازی بعدی ما با تیم سیرجان است اما چند نفر از بازیکنانم به خاطر اتفاقات آن شب درد دارند.»

حیاتی می‌گوید تمام اسناد و مدارک اتفاقات پنج شنبه شب را به فدراسیون فوتبال و سازمان لیگ تحویل داده تا تصمیم لازم در این مورد گرفته شود.

** اتوبوس را می‌گشتند که مبادا مردی در اتوبوس باشد!

همچنین «ندا عزیزپور» مربی تیم فوتبال پالایش گاز ایلام هم در گفتگو با مهر مدعی شده که سرمربی، سرپرست و بازیکنان تیم ایلام از طرف عوامل حراست مورد ضرب و شتم قرار گرفته‌اند.

خانم عزیزپور گفت: «از لحظه ورود به ورزشگاه عوامل حراست برخورد خوبی با ما نداشتند. ابتدا شروع به گشتن اتوبوس تیم کردند که مبادا مردی در اتوبوس تیم باشد! تا به حال چنین برخوردی را شاهد نبودیم و آنها رفتار مناسبی با ما نداشتند.»

وی افزود: «در ابتدای بازی شاهد تنش‌هایی بودیم که رفته رفته بیشتر می‌شد. پس از پایان مسابقه من به همراه حیاتی سرمربی تیم اعتراضی به نحوه داوری داشتیم و در همان حین سه تن از بازیکنان به سمت رختکن رفتند. یکی از بازیکنان تیم به دلیل اینکه دستانش پر بود با پا در رختکن را باز کرده بود. همین باعث شده تا حراست به او اعتراض کرده و با بدترین برخورد با او رفتار کند که چرا در را با پا باز کرده است.»

** بازیکنان شیراز در حمایت از مسؤول حراست با ما درگیر شدند

مربی تیم ایلام در ادامه گفت: «حراست شروع به کتک زدن بازیکن کرده است و در ادامه نیز دو بازیکن ما وارد درگیری می‌شوند. در همین حین بازیکنان تیم شیراز در حمایت از حراست وارد درگیری شدند. حتی حیاتی سرمربی تیم و سرپرست تیم نیز مورد ضرب و شتم حراست قرار گرفتند. یکی از بازیکنان به دلیل ضربه‌ای که از سوی حراست به شکم او وارد شد راهی بیمارستان شد و تا ۴ صبح درگیر کارهای درمان او بودیم.»

عزیزپور تاکید کرد: «در حال حاضر حال بازیکن ما خوب است اما به قدری درگیر ضربه شکم او بودیم که متوجه آسیب دیدگی‌هایش نشدیم. پای این بازیکن از دو ناحیه دچار دررفتگی شده است، گزارش تمام این اتفاقات را به فدراسیون ارسال کرده‌ایم. پورلاهیجی نیز ناظر بازی بود و همه صحنه‌ها را نظارت کرد.»

مربی تیم پالایش گاز ایلام در پایان گفت: «مشغول فیلمبرداری از یکی از صحنه‌های کتک کاری حراست بودم که گوشی من را گرفتند. یکی از بازیکنان در ادامه گوشی را از جیب حراست درآورد و همین صحنه در حال پخش شدن است و مدعی هستند که گوشی را از آنها گرفته‌ایم در حالی که گوشی خودم است.»

به گزارش ریواس جنوب، حواشی هفته‌های اخیر فوتبال بانوان زیاد شده و پیش از این در هفته شانزدهم لیگ برتر فوتبال بانوان و در دیدار تیم‌های ذوب آهن اصفهان و شهرداری سیرجان نیز درگیری‌های به وجود آمده بود که که منجر به مصدومیت و اعزام یکی از بازیکنان ذوب آهن به بیمارستان شد.

انتهای پیام/ ساناز سلیمان آبادی