پایگاه خبری-تحلیلی ریواس جنوب (rivasjonoob.ir)/

رئیس پلیس راهور استان فارس گفت: کارشناسان، عدم توانایی راننده در کنترل وسیله نقلیه که ناشی از تخطی از سرعت مطمئنه بوده، علت وقوع حادثه رانندگی برای نوید محمدی کاراته کار جوان شیرازی و دلیل فوت او اعلام کرده اند.

سرهنگ مصطفی عباسی، شنبه در گفت و گو با خبرنگاران افزود: ماموران بامداد شانزدهم خرداد ۹۸ پس از مطلع شدن از وقوع این حادثه از طریق مرکز فوریت‌های پلیسی ۱۱۰ به محل سانحه که در تونل کوهسار مهدی شیراز رخ داد عزیمت کرده و مشاهده کردند، یک دستگاه خودرو سورای پراید در پیچ خطرناک واژگون شده و راننده آن نوید محمدی در دم جان باخته است.

پیکر این قهرمان ۱۷ ساله روز هفدهم خرداد ماه جاری در آیینی با حضور مردم، ورزشکاران و مسئولان ورزش استان فارس در آرامستان شهرک والفجر شیراز به خاک سپرده شد.

سرعت غیرمجاز، علت درگذشت کاراته کار شیرازی اعلام شد “نوید” فرزند هادی محمدی، مربی تیم ملی کاراته و از مربیان با سابقه فارس است. محمد رضا محمدی که قهرمان کاراته جهان است عموی نوید و مربی او بود.

زنده یاد نوید محمدی از امیدهای کاراته استان فارس برای حضور در المپیک ۲۰۲۰ ژاپن و کسب مدال بود.

مدال طلای المپیک نوجوانان، مدال طلای نوجوانان آسیا، مدال نقره جوانان آسیا، مدال طلای کاپ آزاد جهانی رومانی، مدال نقره جوانان جهان و کسب سهمیه المپیک، ۲ مدال طلای مسابقات بین المللی کاپ ایران زمین، یک مدال طلا یک نقره و یک برنز مسابقات بین المللی ارومیه در کارنامه این ورزشکار ۱۷ ساله وجود دارد.

مجلس یادبود این ورزشکار فقید، بیستم خردادماه جاری در حسینه ثارالله شیراز واقع در بولوار پاسداران برگزار می‌شود.

انتهای پیام/ زهرا محمدی