پایگاه خبری-تحلیلی ریواس جنوب (rivasjonoob.ir)/

حمایت مالی از اتاق تعاون کهگیلویه و بویراحمد و سفر مقام ارشد بخش تعاونی‌های کشور به این استان از مهم‌ترین دستاوردهای دیدار امین‌الله محمدی و عبدالهی در اتاق تعاون ایران بود.

به گزارش ریواس جنوب از یاسوج، امین‌الله محمدی در یک دیدار کاری با رئیس اتاق تعاون کشور مشکلات تعاون‌گران کهگیلویه و بویراحمد را تشریح کرد و برای گره‌گشایی از این مشکلات از او برای سفر به این استان دعوت کرد.

در این دیدار که آقای مرعشی، معاون حقوقی و مجلس این اتاق هم حضور داشت، دکتر عبدالهی فعالیت‌های اتاق تعاون کهگیلویه و بویراحمد را در این مدت کوتاه امیدبخش خواند و گفت که با تلاش و پیگیری‌های مستمر اعضای هیئت رئیسه، مرکز داوری در این اتاق راه‌اندازی شد که جای تقدیر دارد.

اتاق تعاون

وی از رئیس و اعضای هیئت رئیسه اتاق تعاون کهگیلویه و بویراحمد خواست تا با تلاش مضاعف و خستگی‌ناپذیر به گونه‌ای مدیریت کنند که افراد نخبه و توانمند در اتاق‌های فکر و همچنین کمیسیون‌ها، زمینه پویایی و پیشرفت اتاق و مجموعه تعاونی‌های این استان را فراهم کنند.

وی همچنین از رئیس اتاق تعاون استان کهگیلویه و بویراحمد خواست تا با تسلط بر کار و اطلاعات کامل در جلسات و دیدار با مسئولان، مشکلات شرکت‌ها و تعاونی‌ها را به گوش مدیران و تصمیم‌گیرندگان برساند و با انگیزه و اقتدار، پیگیر مصوبات و اجرایی شدن آنها باشد.

وی بعد از شنیدن مشکلات و راه‌حل‌ها از زبان آقای محمدی، قول داد تا با همه توان و با بکارگیری ظرفیت‌ها، از اتاق تعاون کهگیلویه و بویراحمد و برنامه‌های آن حمایت مادی و معنوی کند.

امین‌الله محمدی نیز در ابتدای این دیدار با ارائه گزارشی سه ماهه از عملکرد خود و همکارانش، برای حمایت‌های گذشته، خواستار حمایت بیشتر و جدی‌تر مسئولان کشوری و همچنین سفر به این استان و دیدار با تعاون‌گران شد.

محمدی به فعالیت مرکز داوری، صدور کارت بازرگانی، گواهی فعالیت، کارت عضویت، ثبت و تغییرات، صندوق ضمانت و سرمایه گذاری، اخذ مجوزات لازم جهت راه ‌اندازی آموشگاه اتاق استان امضا تفاهم نامه ها و برخی دیگر از فعالیت‌های این اتاق اشاره کرد.

سفر به استان کهگیلویه و بویراحمد و حمایت مالی از اتاق تعاون این استان از جمله دستاوردهای این دیدار کاری بود.

انتهای پیام/ ک_ب