پایگاه خبری-تحلیلی ریواس جنوب (rivasjonoob.ir)/

همزمان با تعطیلات عیدسعیدفطر و در راستای کمک به محرومان و نیازمندان شهرستان کهگیلویه، پروژه حمایتی  از سوی جمعیت هلال احمر در روستاهای بیدستان و بردکر از توابع بخش دیشموک اجرا شد.

به گزارش ریواس جنوب در حالی که تعطیلات چند روزه اکثر مسؤولان و مردم به فکر مسافرت و استفاده از این فرصت برای استراحت بودند در این میان عده‌ای با رویکرد خدمت ارزشمند به فعالیت خود ادامه دادند.

در راستای کمک به محرومان و نیازمندان شهرستان، پروژه حمایتی  از سوی جمعیت هلال احمر در روستاهای بیدستان و بردکر از توابع بخش دیشموک اجرا شد.

امان‌الله جهانبین درباره اجرای این طرح گفت: در این کاروان حمایتی تعداد ۵۵ بسته مواد غذایی و بهداشتی در بین خانوارهای روستاهای بیدستان و بردکر به ارزش ۵۵ میلیون ریال از محل کمک‌های خیرین شهرستان کهگیلویه توزیع شده است.

مدیرعامل جمعیت هلال‌احمر کهگیلویه و بویراحمد افزود: داوطلبان و اعضای جمعیت هلال احمر که در اردوها و کاروان‌های جهادی و نیکوکاری شرکت می‌کنند، روحیه ایثار و از خود گذشتگی در آنان دیده می‌شود و با خلوص نیت لبخند رضایت را بر گونه‌های افراد ساکن مناطق محروم ماندگار می‌کنند‌.

وی تصریح کرد: کاروان حمایتی جمعیت هلال احمر با هدف ارتقاء و بهبود کیفیت زندگی نیازمندان و خانواده‌های روستایی با حفظ کرامت انسانی و همچنین ایجاد مشارکت موثر در بین خیرین و داوطلبان به مناطق محروم و دورافتاده روستایی اعزام می‌شود.

به گزارش ریواس جنوب علاوه بر این در بازدید از این روستاها تعدادی از منازل مسکونی که در بارندگی‌های اخیر دچار خسارت شده‌اند با بررسی کارشناسان شناسایی و مقرر شد پس از تشکیل پرونده به صاحبان این منازل کمک‌هایی ارائه شود.