پایگاه خبری-تحلیلی ریواس جنوب (rivasjonoob.ir)/

رئیس سازمان عمران و بازآفرینی فضاهای شهری شهرداری شیراز از طراحی، ساخت و نصب دستگاه بتن سازی B.P.T  به دست متخصصان توانمند این سازمان خبر داد.

به گزارش خبرنگار ریواس جنوب، کریم شکوهیان امروز سه‌شنبه در جمع خبرنگاران با اشاره به اهمیت تجهیز کارگاه دستگاه بتن‌سازی به منظور تامین بتن موردنیاز عملیات‌های اجرایی پروژه گفت: در راستای کاهش هزینه‌های تجهیز کارگاه، از سوی نیروهای فنی سازمان عمران، این دستگاه را با هزینه‌ای در حدود ۴۰ میلیون تومان طراحی، ساخته و نصب کردند که با این اقدام، بالغ بر ۲۰۰میلیون تومان درخرید دستگاه در بازار و تجهیز کارگاه صرفه‌جویی شده است.

رئیس سازمان عمران و بازآفرینی فضاهای شهری شهرداری شیراز بیان کرد: دستگاه بتن سازی B.P.T، با ظرفیت ساخت بتن به میزان ۲۰ متر مکعب در ساعت، سیلوی ذخیره سیمان با ظرفیت ۴۰ تن و ۲ عدد سیلوی ذخیره مصالح سنگ دانه به گنجایش ۱۴ متر مکعب در فضایی به مساحت ۷۲ متر مربع ساخته شده است.

وی با اشاره به نبود مکان مناسب برای تجهیز کارگاه پروژه ‌های عمرانی و زیربنایی کلان شهرها افزود:  باید طراحی‌های ویژه‌ای به منظور کم کردن ابعاد ماشین‌آلات به‌ ویژه دستگاه‌های تولید بتن انجام گیرد.

شکوهیان خاطرنشان کرد: در راستای تحقق این مهم، با استفاده از تجربه و تخصص نیروهای سازمان عمران و بازآفرینی فضاهای شهری شهرداری شیراز طراحی، ساخت و نصب دستگاه بتن سازی ( B.P.T) دستگاه تمام اتوماتیک تولید بتن در محل کارگاه پروژه ایستگاه۹ خط ۲ قطار شهری شیراز انجام شد.

وی در پایان ضمن تقدیر از متخصصان توانمند سازمان عمران ابراز امیدواری کرد که در آینده نیز خودباوری و خودکفایی در بخشهای مختلف شهرداری شیراز تداوم داشته باشد.

انتهای پیام/فرخنده (ری را) آشوری