پایگاه خبری-تحلیلی ریواس جنوب (rivasjonoob.ir)/

فرمانده سابق نیروی انتظامی با اشاره به کسب رتبه برتر نیروی انتظامی فارس در سال‌های ۹۴ و ۹۶ گفت: در مدت زمان فعالیم در استان فارس، رتبه این استان در تعدد جرم را از چهارم به دهم کاهش دادم.

به گزارش ریواس جنوب، سردار احمدعلی گودرزی امروز چهارشنبه در آئینی که به مناسبت تودیع وی برگزار شده بود، با اشاره به فعالیت‌های پنج ساله خود در فارس گفت: عملیاتی، انتظامی و ترافیکی سه مولفه ویژه فارس است که برای رسیدگی به آن باید فعالیت‌های ویژه‌ای نیز انجام می‌شد.

فرمانده سابق نیروی انتظامی فارس با اشاره به ارزیابی نیروهای انتظامی استان‌ها توسط ناجا، بیان کرد: در سال ۹۴ و ۹۶ نیروی انتظامی استان فارس رتبه برتر را در بین استان‌ها کسب کرد، همچنین در مراسم‌های ویژه نیز دستاوردهای ویژه‌ای داشته که در این پنج سال فعالیتم در فارس، این استان از لحاظ تعدد جرم از رتبه چهارم به رتبه دهم دست یافته است.

وی افزود: اجازه گره امنیتی در استان را به هیچکس ندادیم و بیش از ۳۰ نفر از اشرار در عملیات‌ها به هلاکت رسیدند، جریات هفت آبان، اعتصاب کامیون‌داران و اغتشاشات از دیگر مواردی بود که با ورود به موقع و حل مشکلات، توانستیم از بروز بحران جلوگیری کنیم.

گودرزی خبر داد: تاکنون بیش از ۳۰۰ کلانتری با اعتبار ۷۰۰ میلیارد ریال توسط خیران امنیت ساخته شده است.

انتهای پیام/فرخنده (ری را) آشوری