پایگاه خبری-تحلیلی ریواس جنوب (rivasjonoob.ir)/

مدیر شعبه فارس بیمه آتیه‌سازان حافظ گفت: این شرکت به بیش از ۷ میلیون نفر در سطح کشور و ۴۴۰ هزار نفر در سطح استان فارس خدمات بیمه‌ای ارائه می‌کند.

 به گزارش روابط عمومی شرکت بیمه آتیه‌سازان حافظ شعبه استان فارس، دکتر شیروان مسعودی اصل با تبریک ۲۳ خردادماه هیجدهمین سالروز تأسیس شرکت آتیه‌سازان حافظ، گفت: این شرکت هم اکنون با بیش از ۷ میلیون نفر بیمه شده در سطح کشور، بزرگترین و تخصصی‌ترین بیمه مکمل درمان ایران محسوب می‌شود.

** قراراداد با آتیه‌سازان حافظ با ۲۰۰ مرکز خصوصی، خیریه و دولتی در فارس

وی با بیان اینکه شرکت آتیه‌سازان حافظ در حال حاضر در سطح کشور از طریق ۳۹ شعبه استانی، ۴۰۰ نمایندگی و بیش از ۵ هزار مرکز تشخیصی – درمانی طرف قرارداد، خدمت ارائه می‌شود، افزود: در استان فارس نیز با بیش از ۲۰۰ مرکز خصوصی، خیریه و دولتی در نقاط مختلف استان قرارداد داریم و قریب به نیم میلیون نفر از خدمات این شرکت استفاده می‌کنند.

مسعودی اصل با بیان اینکه در شیراز و سایر شهرستان‌های فارس نمایندگی بیمه آتیه‌سازان حافظ فعال است، اضافه کرد: در فارس علاوه بر قراردادهای کشوری و جوامع بزرگی همچون مستمری گیران و بازنشستگان سازمان تأمین اجتماعی، صندوق بازنشستگی کشوری، شاغلین وزارت آموزش و پرورش و بسیاری از نهادهای دیگر، با سازمان‌هایی ازجمله دانشگاه علوم پزشکی، شرکت آب و فاضلاب، بنیاد شهید و جانبازان و …. نیز قرارداد همکاری منعقد کرده‌ایم و به کارکنان این سازمان‌ها نیز خدمات ارائه می‌کنیم.

وی با بیان اینکه برای ارائه خدمات با کیفیت به بیمه‌شدگان، تلاش شده که با بهترین مراکز درمانی خصوصی و خیریه در شهر شیراز و سایر شهرستان‌ها قرارداد منعقد شود، افزود: ارائه خدمت به بیمه‌شدگان محترم شرکت در مراکز درمانی طرف قرارداد به صورت آنلاین و تنها با ارائه کارت ملی صورت می‌گیرد که این موضوع می‌تواند سهولت بیمه‌شدگان در دریافت خدمات را ارتقا دهد.

** ۱۸ سالگی خدمات‌رسانی آتیه‌سازان حافظ

بنا بر اعلام این مقام مسؤول، شرکت آتیه‌سازان حافظ، وابسته به سازمان بیمه سلامت ایران است که از سال ۱۳۸۰ بر اساس قانون بیمه همگانی خدمات درمانی و ساختار نظام رفاه و تأمین اجتماعی و مصوبه هیئت وزیران و مجوز قانونی سازمان بیمه سلامت ایران، به منظور اجرای فصول ۵ و ۲۵ و نیز ماده ۳۷ قانون برنامه چهارم توسعه فرهنگی، اجتماعی و اقتصادی کشور، به عنوان بزرگترین شرکت تخصصی بیمه درمان تکمیلی آغاز به کار کرده است.

** روند ارائه‌ی خدمات

به گفته‌ی مسعودی، شرکت‌ها و مؤسسات با خرید بیمه‌نامه آتیه‌سازان حافظ، کارکنان و افـراد تحت تکفل آنان شامل همسر، فرزندان، والدین و کلیه افراد تحت تکفل‌شان را تحت پوشش خدمات درمانی تکمیلی و مازاد بر بیمه‌های پایه قرار می‌دهند؛ این شرکت نیز پس از عقد قرارداد بیمه درمان تکمیلی بـا بیمه‌‌گزاران، بخشی یا تمام هزینه‌های خدمات درمانی و بیمارستانی را بر اسـاس تعهدات مندرج در قرارداد و بیمه‌نامه، برای هر فرد بیمه‌شده و خانواده او تقبل می‌کند.

بر پایه توضیحات این مقام مسؤول در حوزه خدمات بیمه، ساختار اصلی بیمه‌های مکمل، با هدف گسترش سـطح پوشش بیمه‌های درمانی پایه و پرکننده شکاف‌های هزینه یا خدمت (یا هردو) به وجود می‌آیند؛ بنابراین بیمه‌های مکمل با انتخاب و اختیار مصرف کننده، خدمات را افزایش می‌دهند؛ یعنی هر بیمه‌شده‌ای که مایل باشد با پرداخت هزینه بیشتر، از خدمات بیشتری نیز استفاده می‌کند.

مسعودی در عین حال بر انعطاف این شرکت در به‌روزرسانی و بهبود خدمات خود سخن گفت و تأکید کرد: در سال‌های اخیر ما برای مدیریت بر بازار درمان و ارائه خدمات مطلوب، سعی کرده‌ایم تا متناسب با نیاز جامعه هدف، به منظور کسب رضایت حداکثری بیمه‌¬شدگان عمل کنیم؛ بر همین اساس سعی ما بر این بوده که با استفاده از توانمندی کارشناسان و نیروهای متخصص و طراحی برنامه‌های مناسب، خدمات را کاملأ منطبق با هزینه¬‌های بیمه‌¬گذار و به درخواست ایشان تغییر دهیم.

** آمارها حکایت از موفقیت آتیه‌سازان حافظ دارد

مدیر شعبه فارس شرکت بیمه آتیه‌سازان حافظ در خصوص ارزیابی خود از عملکرد این شرکت نیز گفت: آمارها حکایت از موفقیت آتیه‌سازان حافظ در ایفای نقش خود دارد؛ خوشبختانه این شرکت توانسته ضمن ایجاد رقابت سالم و تحول در صنعت بیمه با پوشش ۷ میلیون نفری خود پایه‌گذار فصل نوینی در معرفی و ارائه بسته‌های خدمتی جدید در حوزه بیمه درمان مکمل باشد.

مسعودی در پایان با بیان اینکه خدمات رسانی مطلوب به جمعیت میلیونی کشورمان آن هم در حوزه حساس درمان رسالت بسیار مهمی است، ابراز امیدواری کرد که بیمه‌شدگان این شرکت اعم از مستمری گیران و بازنشستگان سازمان تأمین اجتماعی، صندوق بازنشستگی کشوری، شاغلین وزارت آموزش و پرورش و همه‌ی بیمه شدگان کشوری و استانی از خدمات آتیه‌سازان حافظ رضایت داشته باشند.

انتهای پیام/ سجاد بنام