پایگاه خبری-تحلیلی ریواس جنوب (rivasjonoob.ir)/

رییس کمیته امداد دیشموک به همراه برخی از مسوولین محلی از طرح‌های خود اشتغالی تحت نظارت کمیته امداد بازدید کرد.

به گزارش ریواس جنوب، در این بازدید چند طرح فعال پرورش مرغ بومی، زنبورداری و باغ داری مورد بررسی قرار گرفتند.

مسوول طرح مرغداری با تشکر از رئیس کمیته امداد دیشموک گفت: تتها راه درامد ما در این منطقه همین طرح پرورش مرغ است که اگر حمایت بشویم بسیار خوب است.
وی گفت: با تشخیص کمیته امداد و با تسهیلاتی که در اختیار من گذاشتند بیش از ۷۰۰ مرغ خریداری کردیم و امید داریم که با پرورش آنها هزینه های زندگی را تامین کنند.
وی ادامه داد : کمیته امداد مرتب از این طرح بازدید میکند و راهنمایی های لازم را به ما می دهد که از اقای ایزدی که از ما حمایت می‌کند تشکر می کنیم.

رضا ایزدی، رئیس کمیته امداد دیشموک گفت: یکی از سیاست های کمیته امداد طرح‌های اشتغالزایی هست که با توجه به عنایت ویژه ی مديرکل کمیته امداد این طرح ها در مناطق محروم با تلاش بیشتری اجرا می شود.
وی گفت: در همین راستا تمام تلاش خود را برای کمک به افرادی که قصد دارند طرح های اشتغالزایی راه بیندازند را به کار خواهیم بست.
ایزدی گفت: در سال ۹۷بیش از ۲۲۷ مورد تسهیلات برای طرح های اشتغالزایی پرداخت کردیم که جمعا بیش از ۶میلیارد تومان بوده است.
وی ضمن تشکر از بانک ملی دیشموک افزود: در تمام این تسهیلات اقای موسوی مدیر بانک ملی دیشموک نهایت همکاری را با مددجویان داشته است.
ایزدی گفت: قطعا حضور یک فرد علمی در بانک ملی دیشموک موجب می شود تا وی شرایط مددجویان را درک کند و گاها مشاهده می شود که خارج از وظیفه شخصا برای تشکیل پرونده ی مددجویان اقدام می کرد و تا بعد از وقت اداری هم کارهای مددجویان را ادامه می داد.