پایگاه خبری-تحلیلی ریواس جنوب (rivasjonoob.ir)/

با حضور مسوولان استانی و شهرستانی نشستی با موضوع بررسی مشکلات ورزشگاه قلعه ریسی برگزار شد.

 جلسه بررسی تکمیل ورزشگاه قلعه ریسی در حالی به پایان رسید که در بخشی از صحبت های مدیرکل ورزش و جوانان صحبتی به میان آمد که به نظر می رسد علوی در صورت اجرایی نشدن مصوبات امروز، راه برای فرار خود باز کرده است.

به گزارش ریواس جنوب،آنگونه که فارس نوشت: علوی مدیرکل ورزش و جوانان استان کهگیلویه و بویراحمد با تقدیر از مسوولان شهر قلعه رئیسی که به فکر جوانان این منطقه هستند افزود: مطمئن باشید اگر به فکر جوانان باشید جوانان هم به فکر شما هستند و در بسیاری زمینه ها می توانند کمک شما باشند و من هم که به این استان آمدم برای حل مشکلات همین جوانان آمدم و افتخار هم می کنم.

مدیرکل ورزش و جوانان استان بیان کرد: از زمانی که به استان آمدم تمام تلاشم را برای برطرف شدن مشکلات زیرساختی ورزش استان بکار بستم و از هیچ کوششی دریغ نکردم و پروژه های در سطح استان بود که چندین سال نیمه تمام ماندند که با تلاش شبانه روزی برطرف شدند و مطمئن باشید در گذشته به ورزش کهگیلویه اجحاف هایی صورت گرفت و در این دوره تلاش کردیم که آنها را جبران کنیم.

وی خاطرنشان کرد: مشکلاتی که در این ورزشگاه وجود دارد باید با کمک و همکاری همه مسوولان به پایان برسد و قبول دارم پیمانکار کم کاری هایی انجام داد اما کارهایی هم صورت گرفت که باید قدردان باشیم اما باور کنید کسی که برای ورزش می خواهد کار کند باید عاشقانه باشد که پیمانکار یک پروژه هم باید به این مورد توجه کند و حتی برای جوانان هم که شده جهت رضای خدا محکم تر کار کند.

علوی ادامه داد: طبق دستوری که وزیر ورزش و جوانان به نماینده شهرستان کهگیلویه برای چمن دادند هزار متر آن خریداری شد به شهر قلعه رئیسی ارسال شد اما با تکمیل زیرسازی زمین باید مسوولان منطقه از فرماندار شهرستان کهگیلویه بخواهند تا در کمیته برنامه ریزی اعتبار خوبی را برای این پروژه اختصاص دهند که در صورت تخصیص ۲۰درصدی هم چمن پروژه خریداری خواهد شد.

مدیرکل ورزش و جوانان استان با بیان اینکه برای تکمیل شدن این پروژه نیازمند اعتباری قریب به یک میلیارد تومان هستیم عنوان کرد: طبق قولی که پیمانکار در زمان های اعلام شده دادند امیدوار هستیم در کمیته برنامه ریزی و استان توجه ویژه به آن هم شود تا بتوانیم تا پایان تابستان برای همیشه به مشکلات این ورزشگاه خاتمه دهیم.

در پایان این نشست مقرر شد که پیمانکار پروژه تا ۱۰تیرماه زیرسازی زمین و تا ۲۰تیرماه فنس اطراف زمین را به پایان برساند، نشستی از سوی رئیس شورای شهر با اداره برق، آب فاضلاب شهری، بخشدار و پیمانکار جهت حل مشکلات پروژه انجام گیرد، بخشدار چاروسا و رئیس ورزش و جوانان شهرستان کهگیلویه در کمیته برنامه شهرستان تلاش کنند تا اعتبار خوبی جهت تکمیل پروژه تخصیص یابد.

به گزارش ریواس جنوب علوی در حالی از خود تمجید کرد و ادعا کرد که کارهای زیادی برخلاف مدیران قبلی برای کهگیلویه انجام داده است که دوران مدیریت او یکی از بدترین شرایط را هم از لحاظ زیرساخت ها و هم تیم های کهگیلویه در مسابقات داشته اند.

علوی شرط تکمیل ورزشگاه قلعه ریسی را تلاش و پیگیری بخشدار و فرماندار کهگیلویه در کمیته برنامه ریزی دانست و باید دید که آیا فرماندار این مسوولیت را در حیطه وظایف خود می داند و یا معتقد است که بحث ورزشی را بیش تر از هر شخص دیگر باید متولی ورزش پیگیری کند!