پایگاه خبری-تحلیلی ریواس جنوب (rivasjonoob.ir)/

ساعت کار اداری در پانزده شهرستان فارس برای مدت دو ماه، تغییر کرد.

 تغییر ساعت اداری خوزستان از 19 خرداد تا نیمه شهریور سال جاری/ روزهای شنبه لغایت چهارشنبه از ساعت 6:30 تا 12:30  به گزارش ریواس جنوب و بر پایه اعلام عبدالرضا قاسم‌پور -معاون توسعه مدیریت و منابع استانداری فارس- ساعات کار ادارات، دستگاه‌های اجرایی، بانک‌ها، شهرداری‌ها و سایر موسسات عمومی غیر دولتی در ۱۵ شهرستان گرمسیری استان از روز شنبه ۱ تیرماه تا ٣١ مردادماه سال جاری، برای روزهای شنبه تا چهارشنبه از ۶:۳۰ تا ۱۳:۳۰ و برای روزهای پنج‌شنبه از ساعت ۶:۳۰ تا ۱۲:۳۰ خواهد بود.

لارستان، لامرد، مهر، گراش، خنج، فسا، داراب، جهرم، زرین‌دشت، کازرون، ممسنی، رستم، فراشبند، قیروکارزین و فیروزآباد ۱۵ شهرستانی هستند که در این مرحله مشمول تغییر ساعت کاری ادارات خود خواهند بود.

به گفته‌ی معاون استاندار فارس، بیمارستان‌ها، مراکز امدادی، اورژانس، درمانی و بهداشتی، بخش‌های عملیاتی و دارای نوبت کاری، آتش نشانی، خدمات امداد جاده‌ای و مراکز انتظامی مشمول این تغییر ساعت کاری نیستند و طبق روال گذشته دایر خواهند بود.

این تصمیم با هدف مدیریت مصرف و صرفه‌جویی برق گرفته شده و بر همین اساس دستگاه‌هایی که در امر صرفه‌جویی موفق باشند تشویق می‌شوند و با دستگاه‌هایی که این اقدام را انجام ندهند با آنها برخورد خواهد شد.

معاون توسعه مدیریت و منابع استانداری فارس می‌گوید تغییر ساعات کار ادارات در استان سال گذشته صرفه‌جویی ۱۴ درصدی مصرف برق را به دنبال داشت.

انتهای پیام/ سجاد بنام