پایگاه خبری-تحلیلی ریواس جنوب (rivasjonoob.ir)/

 منابع آگاه از عزل قریب الوقوع مدیرکل ورزش و جوانان استان خبر دادند .

مدیرکل ورزش و جوانان استان رفتنی شد – جانشین علوی بومی خواهد بودگویا پروسه برکناری محمدتقی علوی بنا به دلایلی از قبیل چانه زنی های متعدد بر سر انتخاب جانشین وی ، حمایت برخی از مدیران استاندار سابق استان از علوی ، بحث استیضاح وزیر ورزش و جوانان و رایزنی های مکرر وی با عوامل اجرایی تا کنون بی نتیجه مانده است .

به گزارش ریواس جنوب،وضعیت نامناسب ورزش در استان ، عدم توجه به زیر ساخت ها ، استعدادها و ورزشکاران بومی ، وضعیت بغرنج و حاشیه های اداره کل ورزش و جوانان ، نارضایتی ورزشکاران مدال آور در عرضه های ملی و بین المللی نارضایتی نمایندگان استان در مجلس شورای اسلامی، پرونده وی در زمان معاونت اداره کل استان قزوین، نارضایتی در بین برخی از هیات ها مبنی بر تبعیض و بی عدالتی ، وضعیت واگذاری نا مناسب اماکن ورزشی ، مهمترین دلایل برکناری علوی ذکر شده است .

آنچه که از همه مهمتر است فایل صوتی از ایشان و ارائه آمار ستاد حسن روحانی به رئیس ستاد رئیسی است که مدتها سوژه اول استان شده بود .

از آنجایی که دکتر حسین کلانتری استاندار جدید کهگیلویه و بویراحمد سابقه مسئولیت ستاد انتخاباتی جبهه مردمی حماسه‌سازان ایران اسلامی «حامیان حسن روحانی» در استان ایلام را به عهده داشته است و نسبت به رئیس جمهور تعصب ویژه ای در محافل گوناگون از خود نشان داده است بی گمان به محض روشن شدن این اتفاق برای استاندار جدید واکنش جدی از خود نشان خواهد داد تا حمایت وی از دکتر روحانی تحت شعاع این حواشی قرار نگیرد گفته می شود دلیل اصلی عدم برکناری علوی حمایت تیم استاندار سابق از وی بوده است.

گفته می شود در آخرین روزهای حضور دکتر احمدی در استان نمایندگان استان و وزارت ورزش برای گزینه نهایی جانشین محمدتقی علوی به تعامل خوبی دست پیدا کرده بودند .

پیش از این بدلیل اینکه فرزندان علوی گرفتار تحصیل و مدرسه هستند این اتفاق به طول کشیده شده بود .

گویا جانشین علوی از نیروهای بومی استان و شهرستان گچساران خواهد بود .

فصلی نو/