پایگاه خبری-تحلیلی ریواس جنوب (rivasjonoob.ir)/

روستای “کمر دوغ “در بخش چاروسا با مشکلات زیادی از جمله عدم آنتن تلفن همراه و اینترنت دست و پنجه نرم می کنند.

به گزارش ریواس جنوب روستای کمر دوغ به دلیل داشتن آبشار زیبای کمر دوغ که در جنوب کشور نام و آوازه دارد هرساله گردشگران زیادی به آن سفر می کنند امابه دلیل نداشتن امکانات اولیه هر سال نسبت بعه سال قبل بیشتر از رونق می افتد.

شرکت مخابرات کهگیلویه که همیشه مورد انتقاد مردم چاروسا بوده است این بار نوبت را به اهالی روستای کمر دوغ داده است و آنها در تماس های مکرر با این پایگاه خبری از عدم توجه مخابرات به این روستای قدیمی گلایه کردند.

یکی از اهالی روستای کمردوغ گفت: روستای کمر دوغ دارای منطقه ای بکر و زیبایی است و دارای آبشاری بسیار دیدنی هست که سالانه گردشگران زیاد خارجی و داخلی را به خود می بیند اما دارای مشکلات متعددی است.

وی  تاکید کرد: از جمله مشکلات این روستا نبود آنتن تلفن همراه و اینترنت است که باعث شده کارتخوان های مغازه ها و حتی  طرح ماهی نیز از کار بیفتند و گردشگران و مردم با مشکلات فراوانی مواجهه بشوند.
وی گفت: از شما به عنوان پل ارتباطی بین مردم و مسؤولین خواهشمندیم نسبت به پیگیری اختلالات تلفنی ما اقدام فرمایید.

فرد دیگری گفت:  باتوجه به عصر ارتباطات و اینکه تمامی کارهای ما با تلفن و اینترنت انجام می شود نبود آنتن تلفن همراه و اینترنت یک معضل بزرگ برای ما است و مجبوریم برای یک کار ساده و یک انتخاب واحد دانشجویی یا ارسال یک کپی یا عکس به شهر قلعه ریسی سفر کنیم .

وی تاکید کرد: در ماه رمضان یک بار خبرنگارصدا و سیما آمدند و خبر گرفتند و شبکه دنا هم آن را پخش کرده است اما هیچ اتفاق خاصی نیفتاده است و حتی بعد از پخش خبر از طریق شبکه دنا مشکل آنتن دهی روستا بیشتر و حتی آنتن ها به طور کلی قطع شدند از شما تقاضامندیم با توجه به راه اندازی اینترنت نسل ۵ در کشور از طریق مسئولین پیگیری کنید که حداقل آنتن دهی روستا وصل شود.

یکی دیگر از اهالی گفت: متاسفانه هیچ شخصی به داد ما نمی رسد و در این روستا فقط گاهی همراه اول آنتن می دهد و اینترنت اصلا نیست.

وی گفت: از طریق دهیار روستا چند بار به بخشدار گفتیم ولی اقدام خاصی نشد.

به گزارش ریواس جنوب به نظر می رسد اهالی این روستای دیدنی که روزانه هم گردش گر در خود می بیند با وجود داشتن این چنین مشکلات ابتدایی هیچگاه توقعات خود را یک سطح بالاتر مانند جاده ارتباطی مناسب و یا داشتن برق و آب همیشگی نخواهند برد و باید همچنان التماس ابتدایی ترین خدمات را داشته باشند.