پایگاه خبری-تحلیلی ریواس جنوب (rivasjonoob.ir)/

فرماندار کهگیلویه در احکامی جداگانه مشاور رسانه ای و اقتصادی خود را منصوب کرد.

به گزارش ریواس جنوب، یکی از تفاوت های دولت روحانی با دولت های قبلی می تواند تعدد انتصاب مشاوران در رده های مختلف باشد تا جاییکه مثلا در استان کوچک کهگیلویه و بویراحمد مناطقی مانند چاروسا،دیشموک ،مارگون و غیرو که تا قبل از این دولت، واژه ی مشاوره برای بخشداران آنها نامی آشنا نبود اکنون برای تصاحب این سمت که اصلا معلوم نیست وجود خارجی داشته باشد یا خیر رقابت وجود دارد.

مشاوره در ساختار اداری ایران آنطور که شایسته است تعریف نشده است و به عبارتی یک راهی شده برای راضی کردن برخی از انتظارات ، بنابراین به دلیل نشناختن این جایگاه بعد از مدتی از انتصاب فردی بعنوان مشاور شاهد استعفاهای متعدد در این جایگاه هستیم.

البته با این ضعف ساختاری که وجود دارد چنانچه مشاوران انتخاب شده از قدرت نفوذ و تکلم خوبی همراه با روابط اجتماعی قوی برخوردار باشند می توانند جایگاه اصلی مشاور را به ساختار اداری برگردانند.

با این تفاسیر فرماندار کهگیلویه که حداقل در ظاهر نشان داد که می خواهدخلاقیت هایی از خود نشان دهد در انتصاب هایی که بر اساس تخصص و تعهد است دو نفر از جوانان حامی دولت را که علاوه بر تخصص های خود در زمینه فرهنگی هم در فضاهای مجازی و حقیقی فعال هستند را به عنوان مشاور خود منصوب کرد تا امید به اردوگاه جوانان اصلاح طلب و حامی دولت شهرستان کهگیلویه دست کم در زمینه مشاوره برگردد.

خلیل مهرجو فعال رسانه ای به عنوان مشاور رسانه ای و فرشید عزیزی فعال اقتصادی بعنوان مشاور اقتصادی فرماندار کهگیلویه منصوب شدند تا مشخص شود که آیا شاهد یکی دیگر از انتصاب های مشاوراه ای صوری خواهیم بود و یا در عمل به جایگاه مشاوره ابهت و عظمت بخشیده خواهد شد.

در حکم مهرجو بعنوان مشاور رسانه ای آمده است:

بردار گرامی جناب آقای خلیل مهرجو
سلام علیکم
با عنایت به سوابق و تجربیات در عرصه رسانه، خبر و مطبوعات شهرستان بدینوسیله جنابعالی را بعنوان مشاور ای منصوب می نمایم.
امید است با استعانت از خداوند متعال و به کارگیری همه توان و تجربه خویش و بهره گیری از ظرفیت های موجود در پیشبرد سیاست های دولت تدبیر و امید و اهداف و آرمان‌های نظام مقدس جمهوری اسلامی خدمت صادقانه به مردم شریف و قدرشناس شهرستان موفق و منصور باشید.

جعفر نیکبخت 
سرپرست فرمانداری کهگیلویه

 خلیل مهرجو مدیرمسئول پایگاه خبری عصر زاگرس ، نایب ریس انجمن خبرنگاران و در زمان انتخابات مسئول کمیته اطلاع رسانی ستاد جوانان دکتر روحانی در کهگیلویه بود.

وی همچنین رئیس هیئت سه گانه کهگیلویه، عضو نظام مهندسی، مدیرعامل انجمن علمی پژوهشی دانشگاهیان کهگیلویه می باشد. 

همچنین طی حکمی از سوی دکتر جعفر نیکبخت فرماندار کهگیلویه فرشید عزیزی از جوانان اصلاحطلب و فعالان اقتصادی استان بعنوان مشاور اقتصادی،سرمایه گذاری و کارآفرینی فرماندار منصوب شد منصوب شد.

عزیزی دارای کارشناسی مهندسی صنایع،کارشناسی ارشد مدیریت و دانشجوی دکتری مدیریت است.

عزیزی همچنین عضو هیات نمایندگان اتاق بازرگانی،صنایع و معادن و کشاورزی استان،رئیس کمیسیون گردشگری،اقتصاد ورزش و اقتصاد هنر اتاق بازرگانی استان و از فعالان اقتصادی استان است.