پایگاه خبری-تحلیلی ریواس جنوب (rivasjonoob.ir)/

رییس شورای شهر دهدشت مهمترین مشکلات شهر دهدشت را در جلسه شوراها و شهردارهای استان کهگیلویه و بویراحمدخطاب به استاندار جدید مطرح کرد.

به گزارش ریواس جنوب، محمدحسین جمشیدی رییس شورای شهر دهدشت که معمولا در جلسات و در نشست هایی که با مقامات تصمیم گیرنده دارد به شکل شجاعانه ای مواضع مردمی خود را بیان می کند این بار نیز دغدغه های شهر دهدشت را با تفاوت کمی نسبت به زمان حضور علی محمد احمدی خطاب به استاندار جدید بیان کرد.

دغدغه های جمشیدی همان مشکلاتی بود که حدود یک سال پیش به استاندار وقت گوشزد کرد و عملا با انتظارات مجددش مشخص شد که اقدام خاصی از طرف استاندار وقت حداقل به شکل محسوسی صورت نگرفت.

تنها تفاوت بارز صحبت های جمشیدی درخواست حکم دکتر نیکبخت سرپرست فرمانداری شهرستان کهگیلویه بود.

محمدحسین جمشیدی گفت:دهدشت شهر هفت گنبد و شهر بلادشاپور است که تاکنون به جایگاه واقعی خود نرسیده است.

وی افزود:شهر دهدشت دارای بافت تاریخی بلادشاپور است ولی وقتی ریاست  سازمان میراث فرهنگی کشور به استان ما می آید  حتی بازدیدی سطحی از این بافت نمی کند و بدانید بافت تاریخی دهدشت چشم انتظار تدبیر شماست.

وی خطاب به کلانتری گفت: به دلیل اینکه توزیع اعتبارات در استان ما تا الان ناعادلانه بود متاسفانه پروژه کمربندی ۳ دهدشت ۲۸سال مسکوت مانده و امیدوارم در اعتبارات ۹۸ فکری برای این پروژه داشته باشید.
جمشیدی ادامه داد: ماشین آتشنشانی دهدشت قدمت ۵۰ساله دارد و جوابگوی اتفاقات نیست.
جمشیدی در مورد روستای سمغان نیز گفت:این روستا چسبیده به شهر دهدشت است که فاقد کد روستایی است و  به شهر هم الحاق نمی شود و هیچ اعتباری به این روستا نیز تعلق نمی گیرد که مردم چشم انتظار تدبیر شما برای پایان انتظار طولانی مدت دارند.
محمدحسین جمشیدی تصریح کرد:جناب استاندار شهر دهدشت به جای ۲ورودی چهار ورودی دارد ولی متاسفانه ادارات راه و شهرسازی و حمل نقل جاده ای پای کار نیستند و این ورودها رها شده است.

وی با مرور افتخارات ورزشی این شهرستان اظهارداشت:دهدشت تنها شهری در استان است که سه تیم در مسابقات لیگ های برتر کشوری دارد بطوری که فراز بام هم اکنون برای استان اعتبار می آورد و ضروری است که از این تیم ها حمایت شود.
وی یاداور شد که فرمانداری دهشت ببش از یکسال است که  با سرپرستی مدیریت میشود و  انتظار داریم وضعیت حکم فرماندار را مشخص کنید.

رییس شورای اسلامی شهردهدشت درپایان گفت:برنامه ای برای استفاده شهرداری ها از بخش خصوصی داشته باشند.