پایگاه خبری-تحلیلی ریواس جنوب (rivasjonoob.ir)/

مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای کهگیلویه و بویراحمد با بیان اینکه چهارپروژه لکه گیری و روکش آسفالت دراستان در حال اجرا است، گفت: مبلغ هزینه شده برای این ۴ پروژه تاکنون ۷میلیارد و۸۲۰ میلیون تومان بوده است.


به گزارش ریواس جنوب و به نقل از روابط عمومی اداره کل راهداری و حمل ونقل جاده ای کهگیلویه و بویراحمد، نصیری راد پروژه آسفالت جاده گچساران با مبلغ قرار۳۸۰۰۰ میلیون ریال را یکی از این پروژه ها ذکر کرد و افزود: میزان هزینه شده برای این پروژه با پیشرفت فیزیکی ۴۰ درصد ۱۵۲۰۰ میلیون ریال است.
وی تصریح کرد: پروژه یاسوج به اقلید با مبلغ قرار۱۲۰۰۰ میلیون ریال و پیشرفت۴۵درصد یکی دیگر از این پروژهاست که تاکنون۵۴۰۰میلیون ریال برای آن هزینه شده است.
پروژه یاسوج به سمیرم با مبلغ قرارداد۱۷۰۰۰ میلیون ریال و پروژه لکه گیری و آسفالت تنگ پیرزال_طولیان_ دهدشت با مبلغ قرار داد۱۳۰۰۰ میلیون دیگر پروژه های در حال اجرای اداره کل راهداری استان که مدیر کل این اداره به آنها اشاره کرد و خاطر نشان نمود: پروژه یاسوج به سمیرم با پیشرفت۲۵ درصدی تاکنون۴۰۰۰َ میلیون ریال برای آن هزینه شده است.
 وی، پیشرفت پروژه تنگ پیرزال_ طولیان_ دهدشت را۳۰ درصد عنوان کرد و گفت: ۳۹۰۰ میلیون ریال تاکنون برای این پروژه هزینه شده است.
مدیرکل راهداری و حمل ونقل جاده ای استان اظهار داشت: در سال ۹۸تاکنون در مجموع ۱۰کیلومتری راه روستایی و ۱۰ کیلومتر راه اصلی روکش و ۵۰ کیلومتر لکه گیری در سطح استان انجام شده است
لازم به ذکر است امامزاده اسماعیل گچساران، بیدک باشت و امامزاده محمید روستاهایی هستند که کار روکش آسفالت آنها انجام شده است.