پایگاه خبری-تحلیلی ریواس جنوب (rivasjonoob.ir)/

سرپرست تامین اجتماعی فارس از رونمایی از سامانه متمرکز خدمات غیرحضوری در استان فارس طی هفته جاری خبر داد.

محمد مصلایی – سرپرست تأمین اجتماعی فارس

 به گزارش ریواس جنوب، محمد مصلایی در جلسه دیدار با اعضای تشکل‌های کارگری و بازنشستگی استان فارس با تاکید بر اینکه در هفته تامین اجتماعی از مهمترین برنامه‌های ما ارائه خدمات بهتر است، عنوان کرد: سامانه متمرکز خدمات غیرحضوری در استان فارس که به عنوان طرح نوربخش معروف است و ۴۵ خدمت سازمان را معرفی می‌کند، در این هفته رونمایی می‌شود.

به گفته‌ی وی، در این طرح بیمه‌شدگان می‌توانند این خدمات را از راه دور و در محل کار و زندگی خود دریافت کنند و بنابراین این طرح می‌تواند در کاهش مراجعات حضوری به شعب تامین اجتماعی تأثیر چشمگیری بگذارد.

** با وجود مشکلات زیاد کشور، تلاش ما ارائه‌ی خدماتی شایسته به بیمه‌شدگان است

مصلایی با اشاره به اینکه در حال حاضر وضعیت اقتصادی کشور در حالت عادی نیست، اظهار کرد: با توجه به حجم تحریم‌ها و فشارهایی که وجود دارد سازمان تامین اجتماعی نیز که عمده منابعش از محل مطالبات است، دچار مشکلاتی شده اما با تمام این تفاسیر مجموعه سازمان تلاش کرده تا جایی که امکان دارد با کمترین مشکل خدماتش را ارائه کند.

این مقام مسؤول افزایش و پرداخت حقوق بازنشستگان و مستمری بگیران را یکی از مصادیق تلاش این سازمان در شرایط فعلی دانست.

سرپرست اداره کل تامین اجتماعی فارس با بیان اینکه علیرغم تمام مشکلاتی که در سازمان تامین اجتماعی از لحاظ کمبود منابع و تحریم‌ها وجود دارد ارائه خدمات به طور مستمر ادامه دارد، گفت: هفته تامین اجتماعی یک مناسبت است زیرا این مجموعه در طول سال در تلاش است خدمات ارزشمندی به قشر مخاطب ارائه کند.

** صرفه‌جویی و ارائه‌ی خدمات بهتر؛ سیاست‌هایی جدید سازمان تأمین اجتماعی

به نقل از روابط عمومی اداره کل تامین اجتماعی فارس، مصلایی با بیان اینکه در هفته‌های گذشته در این سازمان در سطح کشوری هم تغییراتی ایجاد شد و دکتر سالاری به مدیریت سازمان منصوب شد، افزود: ایشان از مدیران توانمندی هستند که وارد عرصه مدیریت سازمان شدند و مسائل و مشکلات سازمان را به خوبی می‌شناسند.

سرپرست اداره کل تامین اجتماعی فارس خاطرنشان کرد: رئیس سازمان تامین اجتماعی صرفه‌جویی و مدیریت مصارف را در اولویت برنامه‌های خود اعلام کرده و برای جلب رضایت مخاطبان با استفاده از پیشگیری‌های خاص سازمان، کمک به ارائه خدمات بهتر به سازمان را در دستور کار قرار داده‌اند.

مصلایی در پایان این جلسه و پس از شنیدن انتقادات و نظرات نمایندگان تشکل‌های کارگری و بازنشستگی بیان کرد: مجموعه سازمان تامین اجتماعی در تلاش است این خواسته‌ها را تحقق بخشد.

از ۱۹ تا ۲۵ تیر ماه به نام هفته تامین اجتماعی نامگذاری شده است.

انتهای پیام/ سجاد بنام