پایگاه خبری-تحلیلی ریواس جنوب (rivasjonoob.ir)/

کلاس ۴ روزه داوری بسکتبال با حضور ۴۰ نفر از علاقمندان این رشته و با مدرسی ، داور بین المللی و مدرس فدراسیون بسکتبال ایران در یاسوج برگزار شد.

به گزارش ریواس جنوب،معاون تربیت بدنی اداره کل آموزش و پرورش کهگیلویه و بویراحمد هم در مراسم آغاز کلاس های دوره آموزشی داوری درجه ۳ در یاسوج گفت : همواره تعامل خوبی بین آموزش و پرورش استان و اداره کل ورزش و جوانان بوده است و این همکاری ها ادامه خواهد داشت.

 سیده فریبا حسینی با اشاره به حضور برخی از دبیران تربیت بدنی در این دوره افزود : یکی از سیاست های آموزش و پرورش توانمند سازی نیروی انسانی است که در این زمینه تا شهریور ماه برنامه های دیگری اجرا خواهد شد.
آغاز کلاس های داوری بسکتبال با حضور مدرس فدراسیون در یاسوج
رئیس هیئت بسکتبال استان هم در این نشست گفت : ترویج رشته جذاب و حرفه ای بسکتبال به صورت جدی در دستور کار این هیئت قرار دارد .
حشمت الله اقبال پناه افزود : برای رساندن جایگاه بسکتبال استان به جایگاه واقعی ، برنامه های زیادی چه در سطح استانی و چه در سطح کشوری در دست اقدام است.
اقبال پناه گفت : برای اولین بار است که کلاس داوری بسکتبال درجه ۳ به منظور آموزش داوران در این سطح در استان برگزار می شود ضمن اینکه پس از پایان کلاس های داوری ، کلاس های مربیگری سطح ۳ هم برگزار خواهد شد.
آغاز کلاس های داوری بسکتبال با حضور مدرس فدراسیون در یاسوج
منبع: تابناک