پایگاه خبری-تحلیلی ریواس جنوب (rivasjonoob.ir)/

دهیار روستای میانتگان از توابع بخش کبگیان در شهرستان بویراحمد از بی توجهی برخی مسوولان نسبت به این روستا انتقاد کرد.

به گزارش ریواس جنوب، سید حسین رحیم کیش گفت: روستای میانتنگان یکی از روستاهای گردش پذیر و زیبای استان است که دارای چندین طرح اشتغالزایی از جمله پرورش ماهی و زنبورداری است ولی از طرف مسوولان به آن توجه نمی شود.

وی گفت: این روستا دو شهید والا مقام نیز در خود جای داده است، ولی راه ارتباطی مناسب ندارد و جاده های آن خاکی است.

دهیار روستای میانتگان در ادامه گفت: این روستای زیبا با وجود داشتن جمعیت ۷۰۰ نفری ولی از نعمت اینترنت برخوردار نیست که این موضوع یکی از دغدغه های افراد شاغل در این روستا است.

رحیم کیش در ادامه با انتقاد از بنیاد مسکن انقلاب اسلامی کهگیلویه و بویراحمد گفت: ۸ سال است که از بنیاد مسکن می خواهیم که نسبت به جدول کشی و آسفالت معابر این روستا اقدام کند اما هیچ اقدامی صورت نمی گیرد.

وی گفت: با وجودیکه کلیه قوانین طرح هادی را نیز اجرا کرده ایم و هر خانه ای که در طرح بوده نیز عقب نشینی کرده اما بعد از عقب نشینی مردم ،بنیاد مسکن کهگیلویه و بویراحمد اقدامی نکرده است.

وی گفت: آسفالت این روستا نیز با وجود نامه نگاری های متعدد همچنان به حال خود رها شده است.

این دهیار گفت: برای ما سوال است که چطور روستایی که فاقد دهیاری است و جمعیت آن یک سوم روستای ما نمی شود اما همه اقدامات از طرف بنیاد مسکن برای آن انجام شده است ولی برای روستای ما که گردش پذیر هستیم و دارای آب و هوای مطبوعی برای کلیه فصول است اقدامی نمی شود.

وی با انتقاد از بنیاد مسکن کهگیلویه و بویراحمدگفت: ما چون دقیقا در مرز گرمسیر و سردسیر هستیم احساس می کنیم که تفکرات گرمسیری و سردسیری موجب می شود تا بنیاد مسکن به این روستای زیبا توجه نکند.

وی ضمن تقاضا از مسوولین برای رسیدگی بیشتر در پایان تاکید کرد اقداماتی که انجام شده هم با خودیاری مردم و دهیاری بوده است.

 

تصویر تقاضای دهیاری از بنیاد مسکن:

در ادامه تصاویر زیبا از این روستا را مشاهده میکنید: