پایگاه خبری-تحلیلی ریواس جنوب (rivasjonoob.ir)/

شهردار قلعه ریسی از اختصاص یک ماشین آتش نشانی برای شهرداری این شهر خبر داد.

به گزارش ریواس جنوب، فیض الله آبرود گفت: با تلاش و پیگیری های فراوان شهرداری و شورای شهر در سازمان شهرداری کشور بالاخره این ماشین را از سازمان شهرداری ها دریافتش کردیم.
وی گفت: بخشی از هزینه این ماشین توسط شهرداری تامین شد.
آبردو افزود: طی ۳ سال گذشته فقط دو ماشین آتشنشانی به کل استان تخصیص داده شد که با پیگیری های مکرر در سازمان شهرداری ها جهت تجهیز ناوگان آتشنشانی این خودرو به شهرداری قلعه ریسی اختصاص یافت.

شهردار قلعه ریسی تصریح کرد: آتشنشانی قلعه ریسی دارای یک خودروی آتشنشانی قدیمی و ۳ نفر نیروی آتشنشان است  که در آزمون استخدامی امسال دو نفر راننده و آتشنشان به واحد آتشنشانی شهرداری اضافه خواهد شد.
آبرود ادامه داد: در تلاش هستیم که جایگاه و تجهیزات و ساختمان آتشنشانی را نیز تجهیز نماییم.

وی در پایان گفت: با توجه به افتتاح گاز در منطقه و شهر احتمال خطرات اتش سوزی بیشتر خواهد شد که از همین جا از مردم  جهت استفاده از گاز نکات ایمنی را رعایت نمایند و ما نیز سعی و تلاش خود را انجام خواهیم داد که آموزش های ایمنی لازم با همکاری اداره گاز را انجام بدهیم.

به گزارش ریواس جنوب مدت زیادی بود که عمده مسایل مطرح شده از سوی شهردار و شورای شهر قلعه ریسی اختصاص ماشین آتش نشانی برای این منطقه بود که با رفع این خواسته بخشی از دغدغه های مردم و مسوولین این منطقه مرتفع شده است.